CS:GO'ya girdiğim zaman mikrofon çalışmıyor

Makaleler
1
Yer
İzmit/Kartepe
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
⭐Asus Z690P ⭐İntel İ7 12900K ⭐CORSAIR 32GB (4x8GB) RGB Pro ⭐MSI MPG A850GF 850W +80 Gold ⭐PF360 ⭐Samsung 250GB 960 EVO/ ⭐Sandisk Plus 1 TB /⭐1 TB 7200 RPM ⭐Asus Rog Strix RTX 3080 ⭐ Phanteks P500A RGB ⭐ Asus VG248QE 24” 144hz 1ms ⭐Asus VG259QM 280hz
Meslek
Aşcı
Twitch'de ufak çaplı yayın yapıyorum. BTF5, PUBG, APEX tarzında oyun oynuyorum. Dün CS:GO'ya girdiğimde mikrofonun çalışmadığını fark ettim. Ses ne oyunda karşıya gidiyor, ne de yayına gidiyordu. Oyunu kapatsam bile sorun çözülmüyor. Tek çözüm bilgisayarı kapatıp yeniden açmak. Bu şekilde düzeliyor. Diğer oyunlarda hiç bir problem yokken CS:GO'ya girdiğim zaman mikrofon hiç bir şekilde çalışmıyor. Sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Realtek sürücüsünü güncelleyerek başlar mısın mesela?

Realtek sürücüsünü güncelleyerek başlar mısın mesela?

Realtek kullanmıyorum. Creative sound blaster z ses kartım mevcut. İsterseniz ona baştan kurulum yapabilirim.

Evet, buradan son sürümü tekrar kurar mısın:

Evet, buradan son sürümü tekrar kurar mısın:

Biraz geciktim kusura bakmayın işe gitmem gerekti. Hemen en son sürümü kuruyorum.
Şuan için herhangi problem gözükmüyor teşekkürler.

Son düzenleme:
@Recep Baltaş Hocam 3 yıllık konuyu hatırlayıp şimdi bir daha geri dönüş yapmanız efsaneymiş😄 Artık CS2 bile çıktı.

@Recep Baltaş hocam 3 yıllık konuyu hatırlayıp şimdi bir daha geri dönüş yapmanız efsaneymiş😄 artık CS2 bile çıktı.

Vallahi ben o zaman çok uğraşmıştım😁 Sorunu çözemedim. PC de çözümüne ulaşamadığım tek problem buydu galiba 😁

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı