CS:GO'ya güncelleme gelecek mi?

PORSHİUS

Kilopat
Eski CS:GO oyuncularındanım. Tekrardan oynamaya karar verdim. Ama biraz oynadıktan sonra sıkıyor. Çeşitlilik yok ve grafikler artık bayağı eski gibi duruyor. Sunucular kötü. Hileler kol geziyor. Popülarite olarak ciddi düşüşte. Acaba yakın zamanda büyük bir güncelleme gelir mi? Source 2 söylentileri dolaşıyor. Doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük bir güncelleme gelecek veya gelmeyecek demedim, düşünüyorum diye de ekledim.
''Oyuncular artık sıkılmaya başladı yılların oyunuydu CS:GO'' bu sözünüz için dedim hocam. Neye göre bunu söyleyebiliyorsunuz? Kaynak neresi, neyi baz aldınız? Ortaokuldaki sıra arkadaşınızı mı? Yoksa anlık oyuncu sayısını mı?

YouTube kanalları sanırım. 2018'den beri her ay yayınlanan "Source 2 geliyor!" videolarından olmalı. Bu arada ben de ağustos ayında büyük bir güncelleme bekliyorum. Kaynak falan yok. 10.yıl geliyor ve benim içimde nedensiz bir inanç var.
Alıntıyı belirttim.

Gelecek ay (Ağustos) oyuna bir şeylerin geleceğini düşünüyorum ama tam emin değilim. Yeni bir operasyon (düşük ihtimal) ya da Source 2 (daha yüksek ihtimal) gelebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı