CS:GO'ya VAC güncellemesi mi geldi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DebianLinux

Yoctopat
Daha fazla  
Selam bu ilk konum. Dostlar sizlere bir şey soracağım. Bundan birkaç ay önce GitHub'da açık kaynak projelerden faydalanarak kendi çapımda legit hile yazıp kullanıyordum. Güncelleme gelince offsetleri yenileyip tekrar oynuyorum. Dediğim gibi legit ama. Bundan 2-3 gün önce yine oynarken ilk defa VAC yedim. Açıkçası pişmanım ama nasıl olduğunu anlayamadım. Hileyi kimseyle paylaşmadım ve bayağı legit oynadım. Acaba CS:GO'ya VAC güncellemesi falan mı geldi? Açıkçası öyle bir durum var ise bende çok sevinirim hilelerden bıkmıştım.

Selam bu ilk konum. Dostlar sizlere bir şey soracağım. Bundan birkaç ay önce GitHub'da açık kaynak projelerden faydalanarak kendi çapımda legit hile yazıp kullanıyordum. Güncelleme gelince offsetleri yenileyip tekrar oynuyorum. Dediğim gibi legit ama. Bundan 2-3 gün önce yine oynarken ilk defa VAC yedim. Açıkçası pişmanım ama nasıl olduğunu anlayamadım. Hileyi kimseyle paylaşmadım ve bayağı legit oynadım. Acaba CS:GO'ya VAC güncellemesi falan mı geldi? Açıkçası öyle bir durum var ise bende çok sevinirim hilelerden bıkmıştım.
GitHub'da açık kaynaklı proje ile yapmışsınız normal değil mi?
Adı üstünde açık kaynaklı VAC çoktan bunları tespit etmiştir.

JunkCode eklediniz mi dosyayı şifrelediniz mi?

VAC'a güncelleme gelmiyor artık gelirse de 2-3 yılda bir çünkü VAC'ın yönettiği oyunlar çok fazla VAC'a güncelleme gelirse en az 10-15 bilinen oyun güncellenmesi gerekicek ve buda işlerine gelmiyor.

VAC zaten ya ilk gün yada sonraki gün yada 2 hafta ve 1 ayında atıyor banı.
Verisi de şu: ConVars

Hile kullanmayın.

İlk konusu olduğu için büyük ihtimalle onaylanmış. Yardım etmeyecekseniz yazmayın tabii ki hile kullanmayı desteklemiyoruz ancak arkadaş konuda zaten sıkıldığını söylemiş.

GitHub'da açık kaynaklı proje ile yapmışsınız normal değil mi?
Adı üstünde açık kaynaklı VAC çoktan bunları tespit etmiştir.

Junkcode eklediniz mi dosyayı şifrelediniz mi?

VAC'a güncelleme gelmiyor artık gelirse de 2-3 yılda bir çünkü VAC'ın yönettiği oyunlar çok fazla VAC'a güncelleme gelirse en az 10-15 bilinen oyun güncellenmesi gerekecek ve bu da işlerine gelmiyor.

VAC zaten ya ilk gün ya da sonraki gün ya da 2 hafta ve 1 ayında atıyor banı.
Verisi de şu: ConVars

Hile kullanmayın.

Açıkçası hile externaldi. Junk code ile internetten bakıp bir şeyler denedim. Problem yoktu zaten. Kendi programlama bilgim olduğundan da birçok şeyi değiştirdim. Ban yeme ihtimalim yok gibi bir şeydi.

Açıkçası hile externaldi. Junk code ile internetten bakıp bir şeyler denedim. Problem yoktu zaten. Kendi programlama bilgim olduğundan da birçok şeyi değiştirdim. Ban yeme ihtimalim yok gibi bir şeydi.
Junk Code'yi hangi sitelerden veya generate ettiniz (site vermek yasak olabilir)? Çünkü Visual Studio junk codeleri genelde optimize ediyor.

Junk eklemek yeterli olmuyor genelde.
Dosyayı şifrelememişsiniz şifrelediyseniz de ya korsan obfuscate/şifreleme programlarını ya da bedava olanları kullanmışsınızdır diye düşünüyorum.

Bir çok şeyi değiştirmeniz yetmiyor maleseff bazen aimbotun kodları tamamen detect olmuş olabiliyor yani aimbotu baştan yazmanız gerekebiliyor. Yani GitHub'dan indirdiğiniz proje eskiyse veya 2-3 yılı varsa zaten o hilenin %90 kodları detect olmuştur.

Junk Code'yi hangi sitelerden veya generate ettiniz (yasak olabilir)? Çünkü Visual Studio junk codeleri genelde optimize ediyor.

Sadece junk ile ban yeme ihtimaliniz yok gibi olamaz hilenin kendisi detect olmuştur zaten.
Şifrelememişsinizdir büyük ihtimalle kullandıysanız da ya korsan obfuscate programlarını ya da bedava olanları kullanmışsınızdır diye düşünüyorum.

Birçok şeyi değiştirmeniz yetmiyor maaleseff bazen aimbotun kodları tamamen detect olmuş olabiliyor yani aimbotu baştan yazmanız gerekebiliyor. Yani GitHub'dan indirdiğiniz proje eskiyse veya 2-3 yılı varsa zaten o hilenin %90 kodları detect olmuştur.

Zaten baştan yazdım gibi bir şey. Proje eski değildi ve zaten birden çok projeden de faydalandım. Yasak olduğundan dolayı atamam galiba. Detect olmasının mümkün olmadığını düşünüyorum. Hile external dediğim gibi. Direk Memory üzerinden değiştirme oluyor bildiğiniz üzere.

Her neyse anladığım kadarıyla herhangi bir güncelleme yok. Galiba benim şansım. Neyse konu kapanabilir uzatılmasına gerek yok.

Zaten baştan yazdım gibi bir şey. Proje eski değildi ve zaten birden çok projeden de faydalandım. Yasak olduğundan dolayı atamam galiba. Detect olmasının mümkün olmadığını düşünüyorum. Hile external dediğim gibi. Direk Memory üzerinden değiştirme oluyor bildiğiniz üzere.
Hileler hakkında bilgim yok yani nasıl çalıştıklarını bilmiyorum sadece GitHub'da bende görüyorum bu tarz projeler.

Junk codeleri iyi sitelerden olduğundan ve optimize edilmediğinden emin misiniz?

Ayrıca Overwatch banı yemediğinizden emin misiniz?

External hileler detect olmayacak diye bir kural yok external ile internal aynı banlanma oranına sahip çoğu durumda. External daha az ban yer diyen varsa ürününü pazarlamaya çalışıyordur yüksek ihtimal.

Hileler hakkında bilgim yok yani nasıl çalıştıklarını bilmiyorum sadece GitHub'da bende görüyorum bu tarz projeler.

Junk codeleri iyi sitelerden olduğundan ve optimize edilmediğinden emin misiniz?

Ayrıca Overwatch banı yemediğinizden emin misiniz?

External hileler detect olmayacak diye bir kural yok external ile internal aynı banlanma oranına sahip çoğu durumda. External daha az ban yer diyen varsa ürününü pazarlamaya çalışıyordur yüksek ihtimal.

Dostum ben yıllardır programlamlamadan uğraşıyordum. Önceleri Linux Kernel'i ile ilgileniyordum son günlerde hile programlamalarına yoğunlaştım. Eskiden 1.6, MC tarzı oyunlar için hile yazardım. Şimdi ban yeme olasılığına gelirsek bilgin yanlış. İnternali sen oyunun içine inject ediyorsun yakalnma olasılığın çok yüksek. Ancak external öyle değil. Memory üzerinden oyuna karışmadan değiştiriyorsun ve yakalanman çok düşük. Mesela ben Debian kullanıyorken CS:GO external kullandığımda hiçbir şey olmuyordu çünkü external hilem kök yetkisi almıştı (su) bu yüzden CS:GO oraya erişemiyordu. Kısacası external kolay kolay yakalanmaz.

1 dünya savaşı İtalya.

Aynen ya. Arkadaşlar Technopat'ta yeniyim bu kadar karşı olunduğunu bilmiyordum. Ancak keşke biraz bilgisi olan arkadaşlar yorumda bulunsaydı. Bir tanesi konuyu okumadan gelmiş cevap yazıyor. Neyse bir daha açmam zaten böyle konular :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı