CS:GO'ya Yeni bir Güncelleme Geldi!

Ercan Umut

Kilopat
Makaleler
3
COUNTER STRIKE: GLOBAL OFFENSIVE 15-09-2015 100MB GÜNCELLEME
OYUN İÇİ DEĞİŞİKLİKLER
- Artık bomba defuse ederken bombayla aranızda bir kablo animasyonu olacak. Yani kablo yardımıyla defuse ediyor gibi görüneceksiniz.
- Merdiven çıkarken dümdüz değil de ellerinizden yardım alarak ve gerçek bir merdiven çıkıyor gibi görüneceksiniz. Modelleme eklendi.
- Dünya modellemeleri yenilendi.
- Bazı eski silah modelleri yenileri ile güncellendi (pek büyük fark yok)
- Karakter modellemeleri güncellendi. (Artık mermiler daha isabetli yerlere gidecek ve hareket eden kişilere vurmak eskisi kadar kolay olmayacak)
- Bazı ince duvarlar ve kapıların arkasından gözüken silah modelleri artık gözükmeyecek. Bu sayede yeriniz belli olmayacak.
- Çoğu duvar artık mermi geçiriyor (Eskiden sadece ince duvarlar - küçük kapılar - kutular geçiriyordu). Duvarlardan Wallshot atmaktan çekinmeyin artık.
- Diğer Oyuncular artık tabancalarını gerçeğe yakın yerlerden yani cep tarafından çıkarıyorlar.
- Silahlar artık kafa hizasına daha yakın tutuluyor. Gerçeğe daha yakın bir görünüş.
- 1. sıradaki silahlar artık direk ele gelmiyor. Silahın sırt tarafından alınma animasyonu var. (Sadece diğer oyuncularda gözüküyor. Oynanışta değişiklik yok sadece animasyon)
- Oyuncuların ellerindeki bıçaklar artık daha belirgin bir şekilde gözüküyor. Oyuncudaki bıçağın hangi bıçak ve skinine sahip olduğunu rahatlıkla anlayabiliyorsunuz.
- Bomba kurma animasyonunda ufak değişiklik var.
- Ve bir sürü ince detay. Bu kadarını çevirebildim.

SİLAH DEĞİŞİKLİKLERİ :
M4A1-S Nerflendi, Dual Beretta Bufflandı. M4A4 Devri Başladı
- M4A1-S Fiyatı 3200$ dan 3100$'e düştü. (Buff)
- M4A1-S Zırh Delme Oranı 70'den 62.5'a düşürüldü (Nerf). Artık kafadan daha az vuruyor. M4A4 devri başladı.
- M4A1-S artık daha yavaş sıkıyor.
- M4A1-S Sekme oranı arttı.
- Zeus'un Fiyatı 100$ oldu.
- Dual Beretta artık daha kullanışlı bir silah (Buff).
- Silahların ele alınış animasyonları eklendi.
- Bıçak skinleri ele alınınca diğer oyuncular tarafından görünebiliyor.

BUNUN SONUÇLARI :
- Artık M4A1-S yerinde M4A4 daha yaygın kullanılacak.
- M4A4 skinleri uçmaya M4A1-S skinleri aşırı düşmeye başladı. M4A1-S Yaklaşık 10$-20$ arası değişen düşüşler, M4A4 skinlerinde artışlar söz konusu.
- 1 oyun atma fırsatı buldum ve M4A1-S ile spray yapmak bayağı zorlaştı (Neredeyse M4A4 kadar) . Rakipte zırh varken aşırı az vuruyor (USP kadar kötü).
- Bıçak fiyatları artabilir. (ALINTI!)

Arkadaşlar siz yeni güncelleme hakkında ne düşünüyorunuz. Bence bomba defuse animosyonu cidden iğrenç olmuş, tüm cs havasını bozmuş.
12004802_10207094529635292_4555561756354388465_n.jpg

Son düzenleme:
Valve eski Valve değil. Counter Strike'de eskiden internet kafelerde eski mouselerle oynanan bir oyun değil. Artık oyunda çıkan o kasalarla o oyunun fiyatı rahatça çıkıyor. Evet operasyon olayları güzel de efsaneyi bozmaya gerek yok. M4 olayı baya kötü olmuş. Üzdü beni Valve. Eski oyuncuların en iyi kullandığı silahlardan biri. M4a4 değerlinicek sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı