CS:GO'ya yeni güncelleme geliyor olabilir mi?

Olsa her türlü daha güzel olurdu. CS:GO kitlesi aynı senin gibi düşündüğü için zaten şu an CS:GO düşüşte ve kan ağlıyor. Bir an önce çıkın şu kafadan.
Dostum saçma olurdu, gereksiz bir şey. Mantığı yok yani şuanki alışkanlıkları bozmanın.

Son düzenleme:
Dostum saçma olurdu, gereksiz bir şey. Mantığı yok yani şuanki alışkanlıkları bozmanın.
Hocam emin olun bundan daha mantıksız çok güncelleme geldi bu oyuna :D Rekabetçi maçta takım arkadaşı çıkınca bot düşmemesi oyunu mahvetti mesela. Kontrol edilemez yapıp oyuncuların seviyesine göre davranan bir bot atamak gibi bir çözüm varken 4v5 oynamaya zorlanmaktan daha saçma güncelleme gelmedi bu oyuna :D

Bilemeyiz. Valorant kitleyi biraz sarsmasına rağmen hala souce 2 kozunu elde tutuyor CS:GO demek ki gerekli görmüyorlar.

Adamlar çok büyük bir düşüş yaşadı Valorant yüzünden. İlk başta çok çekişmeli bir rakip gibi gelse de belli ki yeteri kadar zorlamıyor CS'yi. Ayrıca unutmayın CS'nin 6. en fazla oynayan kitlesiyiz.

Son düzenleme:
Hocam emin olun bundan daha mantıksız çok güncelleme geldi bu oyuna :D Rekabetçi maçta takım arkadaşı çıkınca bot düşmemesi oyunu mahvetti mesela. Kontrol edilemez yapıp oyuncuların seviyesine göre davranan bir bot atamak gibi bir çözüm varken 4v5 oynamaya zorlanmaktan daha saçma güncelleme gelmedi bu oyuna :D
Hocam o MM, MM'i salla. Ben Faceit için ve espor arenası için düşünüyorum. Gerçekten çok kötü olurdu. Bana flaş droplar mısın demek kadar zor bir şey yok.

Geri
Yukarı