CS:GO'ya Yeni Silah Geldi

Sizce CS:GO'ya MP5'in gelmesi iyi oldu mu?

• Evet

Oy: 21 80,8%
  • Hayır

Oy: 5 19,2%

• Oy verenlerin toplamı
    26
Daha fazla  
Evet arkadaşlar an itibari ile CS:GO'ya 40 MB'lik bir güncelleme ile MP5 silahı geldi. Silahı envanterden T-CT için ayrı ayrı aktif edebiliyoruz yani sadece T'de veya sadece CT'de kullanabiliriz. Önceden bu silahın geleceğinin sinyalleri verilmişti çünkü oyunun içinde bazı bu silahla alakalı dosyalar vardı. CS 1.6'da çok seviyordum ama bu halini hiç sevmedim, spray yapılmıyor daha çok burst-fire istiyor. Ben yine MP7 kullanmaya devam edeceğim kat kat daha iyi bundan bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neyse, sizin fikirlerinizi de almayı çok isterim dostlar. Nedir bu yeni silah hakkındaki düşünceleriniz ve yorumlarınız? Bence ölmüş CS:GO kitlesini bir nebze de olsa diriltmek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klasik MP5 gelse iyiydi ama bu bildiğin Noob silahı olmuş. Çok kolay kullanılıyor.

Katılmıyorum. Uzaktan çok etkisiz. Yakından da hasarı çok düşük. Mesela Dust 2 haritasında uzunu ve midi tutmak mümkün değil bu silahla. Tabi karşısı kolsuz değilse. :)

Katılmıyorum. Uzaktan çok etkisiz. Yakından da hasarı çok düşük. Mesela Dust 2 haritasında uzunu ve midi tutmak mümkün değil bu silahla. Tabi karşısı kolsuz değilse. :)
Zaten onu demiyorum, mesela Dust 2'de Camp kurarken dibinden ateş ederse sawed-off gibi, 2-3 mermide öldürüyor. Bu da kolaylık kazandırıyor. Ve ayrıca az sektiği için şu anda tüm sunucularda 10 kişiden 5 i bu silahı kullanıyor. Bu hafif makineli yakından hasar veriyorsa, çok sektiği için orta mesafe içi uygun olan AK-47 kullanıcısı ne yapsın?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı