CS:GO'yu başka bir bilgisayara aktarmak mümkün mü?

ReoxasS

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende CS:GO var ve arkadaşımda yok. Arkadaşımın indirmesini beklemeyeceğiz o yüzden taşınabilir hard diske CS:GO'yu atıp onun Steam dosyasına atmayı düşünüyorum. Böyle bir şey yapılabilir mi?

Arkadaşlar bende CS:GO var ve arkadaşımda yok. Arkadaşımın indirmesini beklemeyeceğiz o yüzden taşınabilir hard diske CS:GO'yu atıp onun Steam dosyasına atmayı düşünüyorum. Böyle bir şey yapılabilir mi?
Evet Steam > steamapps > common > Counter-Strike Global Offensive dosyasını kopyalayıp arkadaşınızın bilgisayarında ki steam dizinine atın. Daha sonra dosya doğrulaması yapın.

Adım 1: Steam klasörünü kopyalayın

• 1. Taşınabilir sabit sürücünüzü eski bilgisayara takın.
  • Birden fazla Steam oyununu kopyalama niyetinde iseniz, lütfen harici sabit sürücünüzün Steam oyun kitaplığından daha fazla alana olduğundan emin olun.
  • 2. Steam oyun dosyalarını bulun ve taşınabilir sürücüye kopyalayın.
Genel olarak, varsayılan Steam kitaplığı konumu C: \ Program Files \ Steam \ steamapps \ common kısmındadır.

Yüklediğiniz Steam oyunları klasörleri buradadır. Ardından oyun klasörlerini kopyalamaya veya yapıştırmaya başlayabilirsiniz.

Adım 2. Steam'i Bilgisayardan Bilgisayara Aktarın

Steam'i bilgisayardan bilgisayara aktarmanın yolu Yöntem 1'de gösterilen ile aynıdır.

Doğrudan Yöntem 1'e geri dönebilir ve oradaki aktarım kılavuzunu takip edebilirsiniz.

Adım 3.Yeni bilgisayarda Steam'i çalıştırın ve oyunları yükleyin.

• 1. Taşınabilir sürücüyü takın.
  • 2. Aynı klasörü yeni bilgisayardaki Steam kitaplık klasörüne (\ Steam \ steamapps \ common) kopyalayın.
  • 3. Kur'a tıklayın.

Evet Steam > steamapps > common > Counter-Strike Global Offensive dosyasını kopyalayıp arkadaşınızın bilgisayarında ki steam dizinine atın. Daha sonra dosya doğrulaması yapın.
yani common dan alıp onun common dosyasına atacağım sonra steamden oyunun dosya doğrualamsını yapacağım böyle değil mi?

Steamde oyunları yedekle kısmını kullanarak istediğiniz oyunu bir steam yedeği haline getirip, bir başka bilgisayara harici disk ile aktarıp steam üzerinden yedekli oyunları kur yöntemi ile taşıyabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı