CS:GO'yu öğretecek arkadaş arıyorum

LolOynayanBiri

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar. LoL'ü bırakıp CS:GO başlamak istiyorum ama oyunu fazla bilmiyorum bana oyunu öğretebilecek biri var mı? Zamanında 24 TL'ye almıştım CS:GO'yu Prime var sanırsam. Yaşım 16 14 günlük karantinam var 7/24 aktif olacağım mikrofonumda var.

KiwiAdam

Centipat
Yer
Ordu, Fatsa
Merhabalar. LoL'ü bırakıp CS:GO başlamak istiyorum ama oyunu fazla bilmiyorum bana oyunu öğretebilecek biri var mı? Zamanında 24 TL'ye almıştım CS:GO'yu Prime var sanırsam. Yaşım 16 14 günlük karantinam var 7/24 aktif olacağım mikrofonumda var.

LoL'ü bırak ama CS:GO başlaman tavsiye etmem. Valorant oynayabilirsin ama onda da Paris veya Frankfurt girmen lazım

MUSL3RA

Centipat
Makaleler
1
Senin yerinde olsam başlamam. Cidden bak. Görüp görebileceğin bütün oyunların toplamından fazla hileci bu oyunda. Zevk almazsın.
Ağlama lütfen, o kadar yok. Nadiren geliyor. Yeni başlayan bir arkadaşla birkac kere noprime girdik onda bile 4-5 macın birinde hile geldi.

Daryl1dx

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Ağlama lütfen, o kadar yok. Nadiren geliyor. Yeni başlayan bir arkadaşla birkac kere noprime girdik onda bile 4-5 macın birinde hile geldi.

Yukarı