CS mi Valorant mı diyenlerden bıktım

Emooom

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Foruma her girdiğimde bu tarz konuları görüyorum artık bezdim bırakın kim ne oynarsa oynasın. Şuna da anlam veremiyorum 10 yıldır CS oynayan adam Valorant oynamadığı halde ezer geç diyor. Bakın CS de Valorant da güzel kim ne oynarsa oynasın ama bezdim yani bu konulardan. Ayrıca yapılan yorumlarda biri Valorant yazıyor niyeyse herkes komik emojisi atıyor ve bu bence hiç hoş değil. CS adamdır yazıyor bu sefer valorantcılar toplanıyor. Bu markanın "fanboy" u olan kişiliklerden sıkıldım. İnsan Valorant oynayamaz mı? Veya bunun komik bir yanı mı var? Hayatı CS olan ve Valorant'ı kötüleyenlerden hiç bahsetmiyorum.

Gerçek oldlar CS 1.6 ve Halflife oynar aksini iddia eden new schooldur, ayrıca aksini iddia eden etmesin.

Valorant kadar optimizasyonu çöp, dengesiz karakterli ve garip buglu bir oyun görmedim.

Her ne kadar övünselerde hile koruma sistemiyle VAC bile ondan daha iyidir.

Valorant ile CS'den daha fazla FPS alıyordum. Optimizasyonu o kadar çöp değil.
Ben de tam tersi külüstür sistemimle CS:GO' da Valorant' tan daha fazla FPS alıyorum. Keşke tam tersi olsaydı, kardeşim Valorant oynamayı çok seviyor ama pc kastığı için güzelce oynayamıyor, üzülüyorum yavrucağa. :(

Geri
Yukarı