Çözüldü CS oynarken Brltty-libusb-1.0.inf sürücüsü yüklendi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

UluErdem25

Hectopat
Yer
Ofis
Oyundayken Alt+Tab ile yanlışlıkla denetim masasını açtım, görüntüsünü ekleyeceğim. Biraz sonrasında CMD ekrana geldi ve "adding driver package: Brltty-libusb-1.0.inf" komutunu gördüm, rekabetçi olduğu için oyuna dönüp roundu bitirdim. Neden olmuş olabilir?

1632429713713.png

Denetim masasını CMD sonrası çektim.

1632429735648.png

Çözüm
Endişelenmem gerekmiyor o zaman? Teşekkürler.
Normal ekran kullanınca bir şey yapmaz. Ama eğer daha sonradan braille destekli bir monitör bağlayacaksanız artık bu destek yüklü olduğu için belki de hiç bir ayar yapmadan bu tür monitörleri bağlayabileceksiniz (Bildiğim kadarıyla braille alfabesi gözleri görmeyen kişiler için oluşturulan özel bir alfabe. Umarım bu alfabeyi kullanmak zorunda kalmazsınız).
:)

Kısacası endişelenmenize gerek yok 🙂 Sisteme bir zararı yok.
Braille alfabesi için destek yüklemiş gibi görünüyorsunuz. Aşağılara doğru inerseniz görebilirsiniz.

Endişelenmem gerekmiyor o zaman? Teşekkürler.
Normal ekran kullanınca bir şey yapmaz. Ama eğer daha sonradan braille destekli bir monitör bağlayacaksanız artık bu destek yüklü olduğu için belki de hiç bir ayar yapmadan bu tür monitörleri bağlayabileceksiniz (Bildiğim kadarıyla braille alfabesi gözleri görmeyen kişiler için oluşturulan özel bir alfabe. Umarım bu alfabeyi kullanmak zorunda kalmazsınız).
:)

Kısacası endişelenmenize gerek yok 🙂 Sisteme bir zararı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı