Cs Source Windows 8.1'de Kasıyor

CanAygun

Hectopat
Arkadaşlar bugün kuzenimle biraz oyun oynayalım dedim.

Counter Strike Source kurdum bilgisayarına. Benim bilgisayarımdan kötü bir bilgisayar.
O bilgisayarda oyun hiç kasmadı. Ama benim bilgisayarda En Düşük ayarda bile kastı.
Onun işletim sistemi Windows 7, benim ki Windows 8.1
Dün format attım, tüm sürücüler güncel. Cihazda bir sorun yok.

Küçük maket araba yarışı oyunu vardı bilirsiniz adı; Re-Volt. O oyunu açtım oyunda menü geçişleri acayip yavaş. Windows 7 kurulu iken bir sorun yoktu. Bilgisayarda hiç virüs yok. Sürücüler güncel.

4 Gb DDR3 Ram
GeForce 710M
İntel Core İ5 1.8 CPU
500 GB SATA3 HDD

Arkadaşlar bugün kuzenimle biraz oyun oynayalım dedim.

Counter Strike Source kurdum bilgisayarına. Benim bilgisayarımdan kötü bir bilgisayar.
O bilgisayarda oyun hiç kasmadı. Ama benim bilgisayarda En Düşük ayarda bile kastı.
Onun işletim sistemi Windows 7, benim ki Windows 8.1
Dün format attım, tüm sürücüler güncel. Cihazda bir sorun yok.

Küçük maket araba yarışı oyunu vardı bilirsiniz adı; Re-Volt. O oyunu açtım oyunda menü geçişleri acayip yavaş. Windows 7 kurulu iken bir sorun yoktu. Bilgisayarda hiç virüs yok. Sürücüler güncel.

4 Gb DDR3 Ram
GeForce 710M
İntel Core İ5 1.8 CPU
500 GB SATA3 HDD

Ve şu an kuzenimin bilgisayarı HDMI Bağlı TV'ye. Geçen ay bu sorun ile alakalı bir konu açmıştım kablo kötü demişlerdi.
Kablo aynı kablo fakat PC değişik. Benim kullandığımda takılma, geç anlama sorunları vardı. Ama bunda öyle bir sorun yok.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı