İnceleme CS2 Nasıl Olmuş?

Makaleler
4
Evet, oyunu yaklaşık 1 saat kadar denedim ve söyleyebilirim ki insanların abarttığı kadar çok yenilik yok ama yine de güncelleme olduğu düşünülünce kabul edilebilir bir yenilik var. Aynı zamanda modeller ve sesler çok güzel olmuş. Bombaların birçoğunun efektleri değişmiş ve güzel olmuş bu da. Ayrıca fizikler, grafikler ve ışıklandırmalar da gayet güzel. Performans güzel.

1679839756784.png

1679839836124.png

1679839856559.png

i5 11400H, RTX 3050M ve 16x1 GB RAM'i bulunan laptopumda performans bu şekilde. Gayet güzel. Grafikleri de beğendim.

Çok fazla yenilik yok ama güzel bir güncelleme olmuş kısaca. CS:GO oynayanlar sevecektir.

Evet, oyunu yaklaşık 1 saat kadar denedim ve söyleyebilirim ki insanların abarttığı kadar çok yenilik yok ama yine de güncelleme olduğu düşünülünce kabul edilebilir bir yenilik var. Aynı zamanda modeller ve sesler çok güzel olmuş. Bombaların birçoğunun efektleri değişmiş ve güzel olmuş bu da. Ayrıca fizikler, grafikler ve ışıklandırmalar da gayet güzel. Performans güzel.

Eki Görüntüle 1715768

Eki Görüntüle 1715769

Eki Görüntüle 1715770

i5 11400H, RTX 3050M ve 16x1 GB RAM'i bulunan laptopumda performans bu şekilde. Gayet güzel. Grafikleri de beğendim.

Çok fazla yenilik yok ama güzel bir güncelleme olmuş kısaca. CS:GO oynayanlar sevecektir.
Oynamadım ama gördüğüm kadarıyla güzel bir güncelleme olmuş tabi oynayacak arkadaşlar aşırı beklentiye girmesin.

Yenilik yok mu? Adamlar ne getirsin daha 2012'de çıkmış oyuna her şeyi getirdiler. Herkes 64 tick 128 tick muhabbeti yaparken adamlar ikisini de geçtiler yeni teknoloji kullandılar. Bunlar yenilik değil mi?
Dün CS maçı girdim her yer kapkaranlık oyun hiç sarmadı bu videolardan sonra.

Yenilik yok mu? Adamlar ne getirsin daha 2012'de çıkmış oyuna her şeyi getirdiler. Herkes 64 tick 128 tick muhabbeti yaparken adamlar ikisini de geçtiler yeni teknoloji kullandılar. Bunlar yenilik değil mi?
Dün CS maçı girdim her yer kapkaranlık oyun hiç sarmadı bu videolardan sonra.
Daha ne getirsinler deyip sadece 2 şey söylemiş olman da garip. Bu arada tick teknolojisinin olmaması bize nasıl yansıyacak bende merak ediyorum.

CS:GO'ya grafik modu yapmışlar gibi duruyor ben pek sevmedim, CS:GO + Valorant+ Rainbow 6 karışımı gibi bir grafik olmuş.

Bir yayincinin oyunu aksamustu oynuyorduk artik oglen saatinde oynuyoruz yorumunu cok dogru buldum. Onun disinda yeniliklerin hepsi Source 2'yi test etmek icin. Oyle cok bir şey degismez oyunda, hafif daha gerçekçi olmus, Source 2 guzelce test edilmis. Bu fizikleri yeni oyunlarinda kullanarak cok guzel level dizaynina kafa yorabilirler. Ama CS:GO icin oyle koklu bir degisiklik cok yok.

Optimizasyonu duzeltmisler biraz o da var.

Eki Görüntüle 1715768

Eki Görüntüle 1715769

Eki Görüntüle 1715770

3050 ile 75 fps mi damn :/

Yeni konular

Geri
Yukarı