CSGO Hlae ban sebebi mi ?

yigitcan012

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben CSGO edit yapmayı çok seven birisiyimdir eskiden Sony Vegas Pro 14 kullanarak yapıyordum editlerimi şu an After Affects'e sahibim biliyorsunuz After Effects profesyonel bir edit programı videonuza çok güzel efektler eklemenizi sağlıyor. Bu CSGO clip için (fragmovie) bu efektleri eklemek için green screen olarak yani her şeyi ayrı bir şekilde çekmemiz lazım mesela gökyüzünü after effects'de değiştirebilmek için gökyüzünün yeşil olması lazım ya da silaha efekt ekleyebilmek için silah dışında her yerin yeşil olması lazım. CSGO böyle bir şeyi desteklemediği için Hlae diye bir program yapmışlar ben de Hlae'yi indiricektim ki sitesinde şöyle bir şey yazıyordu Hlae tecnicaly a hack (Hlae tekniksel olarak bir hile) sonra daha önce Hlae yüzünden ban yiyen var mı diye araştırdım ve 1 2 kişinin VAC ban yediğini gördüm neyse asıl soruya gelelim Hlae VAC ban sebebi midir?

VAC koruma sistemi oyuna etki eden herhangi bir programı direkt hile olarak algılıyor. Bu yüzden senin ne amaçla kullandığının bir önemi yok. Ban yeme ihtimalin yüksek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet HLAE oyun içine injectleniyor HLAE kullanacağında oyuna girerken başlatma seçeneklerine -insecure yaz. Ya da yeni bir hesap açıp yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı