CSGO İçin Video Çekme Programı Önerisi

Kayrahan

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Ben ciddi bir csgo oyuncusuyum ve bununla ilgili bir kanal açmayı düşünüyodum. Tabi bunun için video çekmek ve editlemek için programlara ihtiyacım var. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Ekran kartınız destekliyorsa ShadowPlay'i tavsiye ederim.
Ekran kartım GTX 980 destekler mi diye sormayacağım bile :)

Fraps, bandicam ile video çekebilirsin.

Adobe after efect ile de edit yapabilirsin.
Öncelikle teşekkürler. Bandicami denemek için bir kez kullanmıştım ama ekranın üstündeki bandicam yazısı sinir bozucuydu. Onu kaldırmak için lisans mı almamız gerek??

Fraps, bandicam ile video çekebilirsin.

Adobe after efect ile de edit yapabilirsin.
After effects edit programı değil adı üstünde efekt programıdır. Mac'de Final Cut, Windows'da Premiere Pro yalnız şöyle bir sıkıntı var fiyatları çok pahalı. Profesyonel işlere girişmicem diyosan Windows Movie Marker'de işini görecektir yalnız içinde hazır efektler var sakın onları kullanma izlenmezsin. Diğer tavsiyem video çekme Twitch yayınları yap profesyonel oyuncular daha çok buralarda takılıyor. Hatta twitch yayını yaparsan ve gerçekten profesyonelsen seni izlerim. Aynı zamanda twitch daha kolay olur. Head set şart mikrofon alırsan iyi olur.

Hiç saçma sapan programlar ile uğraşmaya gerek yok ekran kartınız Shadow Play'i destekliyor. FPS'de hiçbir düşüş olmuyor ve videoların boyutu Fraps tarzı programlardan katlarca az.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı