CSGO Kişisel Çözünürlük İle Oynanabilir mi?

rapperz

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. Kişisel bir çözünürlük ile CS oynayabilir miyim? Benim ekranımın desteklemediği (normalinden az bir çözünürlük) açılabilir mi oyun?

Hayır, desteklediği çözünürlüklerde herhangi birisini açabileceğimi bende biliyorum. 1080p laptop var. Desteklemediği bir çözünürlüğü soruyorum. Başlangıç seçeneklerine herhangi bir çözünürlüğü yazıp, oyuna girdiğim zaman en yakın çözünürlüğe çekiyor kendini.

Yukarıdan basık, yanlara doğru geniş bir ekran yapmaya çalışıyorum, beceremedim bir türlü.

Oynayabilirsin nVidia panelinden ayarlaman gerek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
4.46'dan sonrasını izle orda sadece 1440x1080 yapmak zorunda değilsin istediğini yapabiliyorsun.

Oynayabilirsin nVidia panelinden ayarlaman gerek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
4.46'dan sonrasını izle orda sadece 1440x1080 yapmak zorunda değilsin istediğini yapabiliyorsun.
Tamam işte Nvidia panelinde bu kadar çok özellik yok bende. Sadece 3D ayarları gözüküyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı