CSGO Steam "Bu ürün şu anda bulunduğunuz bölgede erişime kapalıdır"

ripahemS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşa sordum, arkadaşda da aynı sorun var. Bu neden böyle? Ülkede mi yasaklandı, bizim hesaplarla mı alakalı? Mağazadan giremiyorum CS'ye hiçbir türlü.
İndiremiyorum bu hesaptan kaldır yapmıştım bu nedenle indiremiyorum nasıl çözerim aynı sorun sizde de mağazada var mı?

mağazadan bir bakar mısınız mağazadan girebiliyor musunuz bende dün girdim sadece hesaptan kaldır yapmıştım
Genel bir sorun sanırım kütüphaneden rahat bir şekilde erişiliyor fakat mağazadan bende de aynı sıkıntı çıktı.
2021-03-09 (2).png

Sizde de mi böyle?
2021-03-09 (3).png

Twitter'da olay çıkıcak millet farkedince. Bakın demedi demeyin.
ama belki RTÜK ile alakalı olmayabilir mi steam ile de alakalı olabilir ya da valve ile vpn ile denesem belki olur
Genel bir sorun sanırım kütüphaneden rahat bir şekilde erişiliyor fakat mağazadan bende de aynı sıkıntı çıktı.
Eki Görüntüle 913345
Sizde de mi böyle?
Eki Görüntüle 913346
galiba valve'den kaynaklıda olabilir fakat sorun şu ki ben yanlışlıkla kütüphaneden kaldırdım :D

Twitter'da olay çıkıcak millet farkedince. Bakın demedi demeyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şimdiden dramaya hazırlanalım. :D
Bende de böyle bu arada.

Mağazada "CS:GO" diye aratırsanız sizde görürsünüz, indirme seçeneği bende de var.
Şimdi kontrol ettim, bende de aynı durumda ve büyük bir isyan çıkacak gibi.
CS:GO Türkiye'de erişime kapalıdır.
Valve:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı