CSGO uygun fiyata bıçak almak

cs299fps

Decapat
Oyunda skinli bir bıçağım olsun istiyorum fakat öyle aman aman paralar veremem. Sizce en kısa yoldan az para harcayarak bir bıçak nasıl alınabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de geçen sene bıçak isteğim vardı. Ama gelip geçici heves bu. Bırak bıçağı CS’nin yüzüne bakmıyorum. Bir gün bu oyundan sıkılacaksın. Sonra kendine “Ben neden bıçak almışım?” diyeceksin.

Hocam boşverin skin'i bıçağı oyunun zevkine bakın. Bu işler bir yerden sonra sıkıyor. Oyunu oynayamaz hale geliyorsunuz skin piyasasıyla uğraşınca. Bıçaklar da o kadar ucuz değil zaten en ucuzu 400 TL diye biliyorum.

Önce sorunun cevabını vereyim. Steam Pazarı'na giriyorsun. Ardından filtreden sadece bıçakları seçip en ucuzdan en pahalıya sıralayıp beğendiğin bir tanesini alıyorsun. Bunun dışında kumar sitelerinde şansa kasa açıp da çıkarabilirsin fakat önermem çünkü pek denk gelmiyor ne de olsa adamlar ceplerini düşünüyor.

Bende zamanında senin gibiydim. Tüm silahların güzel skinlerinden satın almıştım bir süre sonra bıkıp zararına satmak zorunda kaldım.

Sen, sen ol geçici bir heves uğruna paranı heba etme.

Bunlar geçici şeyler diyenlere şunu söyleyeyim, kurları takip ederek çok iyi para kazanılabilir bıçaktan sıkılınca. Soruya cevabım da ByNoGame üzerinden alabilirsiniz.

Kardo ortalama 3 senedir oynarım bu oyunu öncesindende korsanını oynardım ama skin olmadan şekil şukul yapmadan oyundan daha fazla zevk alıyom bana düşen tüm skinleri kuzenime veriyorum oda skin heveslisi. oraya para vereceğine oyunda kendini geliştir yüksel düşen skinler sana para kazandırsın

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı