CSGO VAC Sorunu

Sizce Valve adil midir?

• Evet

Oy: 23 54,8%
  • Hayır

Oy: 7 16,7%
  • Kısmen

Oy: 12 28,6%

• Oy verenlerin toplamı
    42
Makaleler
23
Yer
Antiocheia
Arkadaşlar bu sabah CSGO oynuyordum. Topluluk sunucusunda oynarken hileler nasıl oluyor merak edip internetten hile indirip VAC korumasız bir topluluk sunucusnda hileyi deniyordum. Hileler çalışmayınca dosyaları dahil silip rekabetçi girdim. Oyunu oynuyordum sıkıntısız. 5 raund sonra bi anda oyun dondu sonra lobi ekranı açıldı. Yeniden bağlan ve terk et seçenekleri vardı ve solda bilgilerimin yerinde rankım ve rütbem gözükmüyordu. Ben yeniden bağlanmaya çalıştığımda Steam id isn't allowed Valve secured servers hatasını verdi. Bilgisayarı yeniden başlatıp yeniden bağlanmaya çalıştım. Bu sefer ise Vac banned from secured servers hatasını gördüm. Maçı terket dediğimde resimdeki yazıyı gördüm. Profilime ise
Kayıtlarda 1 VAC yasaklanması
Son yasaklamadan bu yana 0 gün
yazısı geldi. Valve neden bu kadar acımasız ve hatalı işliyor?

vacced.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle adil, hileyi denemek için başlatma ayarlarına "-insecure" komutu eklemek zorundasın. Steam oyun esnasında sürekli oyun dosyalarını tarıyor diye biliyorum, o yüzden hile kullandığında direk anlıyor. Skin yapıp deneyen insanlar bile "-insecure" komutu kullanmadıkları için ceza alıyorlar. Kendi kuzenim de botlarla oynarken hile denediği için ceza aldı.

Son düzenleme:
Hocam yaptığınız şey yanlış ve ötesi. Steam oyuna girmeden önce arkada çalışan .exe dosyalarını, .dll dosyalarının doğruluğunu tarıyor. -insecure Komutunu eklemeden girdiğiniz içinde Steam PC'nizi taradı ve VAC ban yediniz. Yapacak bir şey yok. Yeni hesap alın.

Kesinlikle, eğer başlangıç ayarlarına ''-insecure'' yazmış olsaydınız CS:GO'un dosyaları kontrol etmesini engelerdiniz.

Madem sıkıntı oluyor VAC:
-Dosyaların her girişte ''.exe'' ye olan etkilkerince denetlenir eğer valve'ın ''cloud'' sisteminde olandan farklı ise VAC etkin olur.
-Zaten son zamanlarda da bilinen ''Overwatch'' ile belirlenin Amerika adalet sistemindeki ''juri'' gibi.

UYARI: İsterseniz Steam Support'tan hak telep edebilirsiniz ama aynı şeyi size yenileyeceklerdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'in getirdiği güncellemeden sonra VAC'lı hesabından hediye bile alamıyorsun artık. Bence normal =D

Geri
Yukarı