CSR Racing siyah ekranda kalıyor

Omercuruk

Centipat
Katılım
30 Eylül 2020
Mesajlar
52
Çocukluğumun oyunu olan CSR Racing'i indirmek istedim ama oyunu açtığımda siyah ekranda kalıyor. Bu, Android sürümüyle mi alakalı bilmiyorum. Bu arada Android sürümüm 11. Eğer bu sorunu yaşayıp düzeltebilen arkadaşlar varsa yazabilir mi? Lütfen.
 

Cruslan

Kilopat
Katılım
6 Temmuz 2018
Mesajlar
7.514
Makaleler
17
Çözümler
59
Yer
F-22 Raptor
Android 11 sıkıntılı bir sürüm. Güvenlik amacıyla cihazın uygulamalarının bulunduğu dosyalara direkt erişim engellendi. Telefonun Android/data ve Android/obb klasörlerine doğrudan ulaşmak mümkün değil. İzin verirseniz 3. parti dosya yöneticileri ile sorunsuzca erişebiliyorsunuz ancak eski oyunlarda oyun dosyalarına ulaşamadığından oyun açılmıyor. Parallel Space gibi bir klonlama uygulaması ile oyunu açmaya çalışırsanız oyuna büyük ihtimal erişilebilir.
 

Adam_44

Centipat
Katılım
9 Eylül 2020
Mesajlar
694
Makaleler
1
Çözümler
1
Yer
Geri döndü
Android 11 sıkıntılı bir sürüm. Güvenlik amacıyla cihazın uygulamalarının bulunduğu dosyalara direkt erişim engellendi. Telefonun Android/data ve Android/obb klasörlerine doğrudan ulaşmak mümkün değil. İzin verirseniz 3. parti dosya yöneticileri ile sorunsuzca erişebiliyorsunuz ancak eski oyunlarda oyun dosyalarına ulaşamadığından oyun açılmıyor. Parallel space gibi bir klonlama uygulaması ile oyunu açmaya çalışırsanız oyuna büyük ihtimal erişilebilir.

Clone App diye bir uygulamayla açtım ben Android 11.
 

Adam_44

Centipat
Katılım
9 Eylül 2020
Mesajlar
694
Makaleler
1
Çözümler
1
Yer
Geri döndü
Herhangi bir klonlama uygulaması işe yarayacaktır. Illallah ettirdi bu sorun. Birçok oyun telefonum iyi olmasına rağmen çalışmıyor. Çalıştıysa ne güzel. Umarım Android 12'de bir çözüm bulunur.

Pickup diye bir araba toplama oyunu var Android 11 de zar zor giriyor klonlama uygulamasıyla rahat pickupda siyah ekranda ekrana basarsan oyundan atıyor çok gıcık.
 
Yukarı