CTRL tuşuna basınca sesler kapanıyor

akhirooe

Centipat
Bu sabah kedim klavyemin üzerine bir sürahı su döktü sonrasında CTRL tuşum sesleri kapatmaya Windows tuşuna basınca PC kapanıyor. F5'e basınca Windows tuşunun işlemini yapıyor. Turnuvaya hazırlanamıyoum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sabah kedim klavyemin üzerine bir sürahı su döktü sonrasında CTRL tuşum sesleri kapatmaya Windows tuşuna basınca PC kapanıyor. F5'e basınca Windows tuşunun işlemini yapıyor. Turnuvaya hazırlanamıyoum.
Hocam dalga geçme olarak algılamayın sakın çünkü böyle şeyler yazdığımda gereksiz mesaj diyorlar. Ama yeni klavye almalısınız. Bir sürahi su diyorsunuz. O klavye gitti artık.

Hocam dalga geçme olarak algılamayın sakın çünkü böyle şeyler yazdığımda gereksiz mesaj diyorlar. Ama yeni klavye almalısınız. Bir sürahi su diyorsunuz. O klavye gitti artık.
Dile getirmeye korkmuştum. Düşüncelerimin yansıması oldun, teşekkürler.

Bende de aynı sorun vardı sonunda çözümünü buldum, denemeden sakın klavyenizi atma gibi bir eylemde bulunmayın :)

Öncelikle farklı klavye takıp deneyin.

Eğer sorun o klavyede devam etmiyorsa;

1) Başlat menüsüne girin ve "aygıt yöneticisi" aratın.

2) Aygıt yöneticisine girip klavyeler kısmını genişletin.

3) Kullandığınız klavyeye sağ tık yapıp özellikler deyin.

4) Açılan pencerede üstteki barlardan "sürücü" yazanı seçin

5) "Kaldır" seçeneğini tıklatın.

Kaldırdığınızda PC'yi tekrar başlatmanızı istecek ben başlatmadım ama sorun çözüldü.

Umarım yardımcı olabilmişimdir :)

Yeni konular

Geri
Yukarı