Cübbeli vs Yaşar Nuri , kayınbirader defansı

I

IQRI

Ziyaretçi
Hikaye şöyle başlıyor; Bir din uzmanı yada tarikat lideri açıklaması neyse diğer bir din uzmanı hakkında namaz ile ilgili belirsiz yada art niyetli cevap veriyor sonra cevabı şu şekil geliyor...

Bu zaten ülkemizde normal olan atışmalardan biridir, komik bir okadarda nasıl desem saçma sapan olan cevap hakkı doğan kişinin kendisi değilde işte cematinden nemalan kendilerini mübarek zatlar olarak tanıtan ve öylede yutturan kişilerden kayınbirader cevap veriyor ama ne cevap!
Dikkat Ağır küfür içerir!

Bunlar mübarek zatlar eli eteği sakalları öpülen kişiler ve çevrelerinde bu vesileyle saygı değer makam sahibi insanlar.
Bir müslüman olarak bazen diyorumya Ateist olmak en iyisi çünki onlar genelde daha nazik, bilgili daha dürüst insanlar, övmek için değil hadi hep birlikte Ateist olalım saçmalığıda değil :). Yazık işte ne diyeyim mahvolduk gidiyoruz milletin pisligini çekmekten üstüne üstlük herşey normalmiş gibi davranılmasından bıktım usandım. Bu sakallılara bişey desen gözünü kırpmadan seni keser üstüne Allah için yaptım deyip prim kazanır.

Küfürlerin sonunda sarhoş özürü gibi 'öjür dilerim' ''EsselamunAleykümVerahmetullah '' sahnesine bayıldım :) bak bak bide Peygamber Efendimize fatura kesiyor Diyoki 'O öyle yapın demiş' gülermisin ağlarmısın.
Din kendi çıkarları için yorumlanan bir tür oyuncak ticaret aracı olmuş hani bir zamanlar Oflu Hoca diye Trabzon'dan komedi kasetler çıkmıştır dinleyeniniz varmıdır bilmem ama bir bölümünde hocaya sorar işte 'şöyle yaparsak günah olur mu karıya böyle yaparsam günah olur mu' hoca hepsine birşey olmaz devam et cevabını verir adamda derki 'yaw hoca sen tam benim çük.me göre hocasın' aynı bu hesap bunlarınkide.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı