Cuma günü canlı ders olur mu?

• Konuyu başlatan Rouel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 953
Normal zamanda karneleri erkenden dağıtıyoruz ama resmiyette tüm gün ders işlenmiş gibi sınıf defteri ve gerekli evrakları dolduruyoruz. Son ders karneler dağıtıldı yazıyoruz sınıf defterine. Bu mantıkla canlı ders işlenebilir diyorum öğretmen olarak. Ayrıca öğretmenler ek ders parası almak için ders işlemek zorunda. MEB izin verirse Pazar günü de ders verebilirim:)
Şaka bir yana işin içinde duygusal sebepler de var. Herkesin ihtiyacı var. Mesela ben 64 yaşındaki annemim müstakil ve sobalı evine doğalgaz çektireceğim. Evin birçok camı ve kapısı ahşap. Onlar da PVC olacak. Bir nefeste 15-20 bin TL gidecek.
Ülkemizdeki birçok öğretmenin değişik sebeplerle bu tarz ek ödemelere ihtiyacı var.

Normal zamanda karneleri erkenden dağıtıyoruz ama resmiyette tüm gün ders işlenmiş gibi sınıf defteri ve gerekli evrakları dolduruyoruz. Son ders karneler dağıtıldı yazıyoruz sınıf defterine. Bu mantıkla canlı ders işlenebilir diyorum öğretmen olarak. Ayrıca öğretmenler ek ders parası almak için ders işlemek zorunda. MEB izin verirse pazar günü de ders verebilirim:)
şaka bir yana işin içinde duygusal sebepler de var. Herkesin ihtiyacı var. Mesela ben 64 yaşındaki annemim müstakil ve sobalı evine doğalgaz çektireceğim. Evin birçok camı ve kapısı ahşap. Onlar da pvc olacak. Bir nefeste 15-20 bin TL gidecek.
Ülkemizdeki birçok öğretmenin değişik sebeplerle bu tarz ek ödemelere ihtiyacı var.

Hocam siz öğretmen misiniz?

Geri
Yukarı