[Cumartesi Anketi] Hangi kurgusal evrende yaşamak isterdiniz?

Hangi kurgusal evrende yaşamak isterdiniz?

• Marvel Cinematic Universe [Marvel Sinematik Evreni]

Oy: 17 45,9%
  • Middle-earth [Orta-dünya]

Oy: 10 27,0%
  • Fictional universe of Harry Potter [Harry Potter kurgusal evreni]

Oy: 7 18,9%
  • Dune

Oy: 3 8,1%
  • DC Extended Universe [DC Genişletilmiş Evreni]

Oy: 5 13,5%
  • Whoniverse [Doctor Who evreni]

Oy: 1 2,7%

• Oy verenlerin toplamı
    37
Yine de aralarından tercihim Marvel olur. Evimin içinden geçilme ihtimali de var tabii. Sözde Dünya'yı kurtarıyorlar.
Sizin mahalleyi komple havaya kaldırıp orada bırakabilirler, hatta bir anda yok olabilirsiniz. Dikkatli olsan da fayda etmiyor orada, çok tehlikeli.

Sizin mahalleyi komple havaya kaldırıp orada bırakabilirler, hatta bir anda yok olabilirsiniz. Dikkatli olsan da fayda etmiyor orada, çok tehlikeli.
Karıcığım ben geldim... Kimse yok mu?

Bir bakıyorsun eşin Hulk'ın uzaylılara fırlattığı otobüsün içinde ölmüş gitmiş...

Star Wars evreni.

MCU'da olmak ne kadar hoş gözükse bile sürekli tekrar eden döngüdeki bir insan mı olacaktık yoksa çizgi romanlardaki gibi daha görmediğimiz onlarca kahramandan biri mi olacaktık? Eğer kahraman olmayacaksak sadece "bizim Iron Man'imiz vardı!" Demek için MCU'da olmak istemezdim. Keza bu Harry Potter için de geçerli. Ne kadar sevsem de bakış açınıza göre aynı şeyleri, farklı karakterler olmadan yapıyorsunuz.

Star Wars'da ise öyle değil, yatkınlığınıza, amacınıza, karakterinize göre olabileceğiniz taraflar, seçebileceğiniz klanlar, bürünebileceğiniz karakterler mevcut. Bu özgürlük ve seçenekler dolayısıyla oyum Star Wars'dan yanadır. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı