Cumhurbaşkanı adayınız kimdir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

hasta01

Picopat
Soru açık. Cumhurbaşkanı adaylığı konuşurken sizin cumhurbaşkanı adayınız kimidir? Şahsen benim iki tane cumhurbaşkanı adayım var: @Liberal ve Cem Toker'dir.
Çomar CHP gençlik seçimi kazanamasın diye inadına Tayyibe vereceğim. Ciddiyim. Bence Recep Tayyip Erdoğan'ın başta kalması çok daha mantıklı hem adam daha tecrübeli hem de boyu uzun
güçlü bir profili var.

Yumak

Decipat
Yer
Kocaeli
Çomar chp gençlik seçimi kazanamasın diye inadına tayyibe vereceğim. Ciddiyim. Bence Recep tayyip Erdoğan'ın başta kalması çok daha mantıklı hem adam daha tecrübeli hem de boyu uzun.
Güçlü bir profili var.

Yaşınız yeterse verirsiniz.

Timur58

Picopat
Makaleler
1
Çomar CHP gençlik seçimi kazanamasın diye inadına Tayyibe vereceğim. Ciddiyim. Bence Recep Tayyip Erdoğan'ın başta kalması çok daha mantıklı hem adam daha tecrübeli hem de boyu uzun
güçlü bir profili var.
🤣🤣🤣
Sen şaka mısın? Yahu ülke vergi cumhuriyeti döndü zaten hala RTE savunuyorsunuz Allah akıl fikir versin...

Ecmel

Decipat
Makaleler
3
@hasta01 oy verebilecek yaşa geldiğinde konuşuruz bunları. :) O zaman gelince istediğin kadar verebilirsin, barajı geçerse şükür edersin artık. Bu arada say bakayım vergileri!

yigitrocks

Hectopat
Yer
İstanbul
güçlü bir profili var.
Böyle bir zihniyete sahip olduğun için senin adına utanıyorum.
Ayrıca prompter ile ezber cümleler kurarak tecrübe kazanmış olmuyorsunuz. Ha Allah, kitap, din, Muhammed diyerek insanları manipüle etmek tecrübeyse evet haklısınız.

hasta01

Picopat
Arkadaşlar neden başkalarının fikrini düzgünce eleştirmek yerine hemen kişileri aşağılamaya çalışıyorsunuz? Kurtulun şu eziklikten, insanca tartışabiliriz.

yigitrocks

Hectopat
Yer
İstanbul

Timur58

Picopat
Makaleler
1
Arkadaşlar neden başkalarının fikrini düzgünce eleştirmek yerine hemen kişileri aşağılamaya çalışıyorsunuz? Kurtulun şu eziklikten, insanca tartışabiliriz.
Hocam sen daha akp ve RTE hakkında bilgin olmadığını düşünüyorum olsaydı destek vermezdiniz zaten sana tavsiyem dolar kuru bak vergiler araştır Avrupa diğer ülkelerde alım gücü kıyaslama yap yani basit örnek verdim araştırma yap sonra desteklemezsin diye düşünüyorum. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı