Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bunlar Çürük, Bunlar Sürtük'

Doğruyu söylemek için neden para alayım?

Yalan yanlış bilgi veren algı konular açanlara soracan onu. Ben direk video kaydı atıyorum size bu cümlenin önü arkası böyle değil diye.
Bak senden ricada bulundum. İyi anlamıyla söylüyorum çık şu forumdan. Ya sokak röportajında karşıma gelsen ki imkansız bizim burada olmaz zaten. Osmangazi gibi düşük refahı olan yerlerde olur. İşim oraya düştü sokakta geldin karşıma yine imkansız orada işim olmaz. Ama olduda geldin sana kafa atar giderim.

Senin gibi aktrollerin ifade özgürlüğü yoktur. Her canlının var ama sizin yok.

Bak senden ricada bulundum. İyi anlamıyla söylüyorum çık şu forumdan. Ya sokak röportajında karşıma gelsen ki imkansız bizim burada olmaz zaten. Osmangazi gibi düşük refahı olan yerlerde olur. İşim oraya düştü sokakta geldin karşıma yine imkansız orada işim olmaz. Ama olduda geldin sana kafa atar giderim.

Senin gibi aktrollerin ifade özgürlüğü yoktur. Her canlının var ama sizin yok.

Doğruları duymak rahatsız mı ediyor sizi?

Madem öyle engelle geç çünkü ben seni engelledim. Bu forum için engellediğim ilk kişisin.

Sen yalanları dinlemek istiyorsan başkalarını takip et. Çünkü cümlenin önü ver arkası var ben kendi gördüğüm doğruları söylemeye devam edecem. Sen gözünü kulağını kapatıp körlemesine saldırmaya devam et insalara. Yok efendim bütün insanlara hakaret etti bize sözdü sanmaya devam edebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doğruları duymak rahatsız mı ediyor sizi?

Madem öyle engelle geç çünkü ben seni engelledim. Bu forum için engellediğim ilk kişisin.

Sen yalanları dinlemek istiyorsan başkalarını takip et. Çünkü cümlenin önü ver arkası var ben kendi gördüğüm doğruları söylemeye devam edeceğim. Sen gözünü kulağını kapatıp körlemesine saldırmaya devam et insalara. Yok efendim bütün insanlara hakaret etti bize sözdü sanmaya devam edebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ya spor yapıyorum enerji filan versin diye l-karnitin ve kafeini birlikte alıyorum bu kadar kafam güzel olmuyor. Senin torbacın kim?

Sağlıksız aklın bir ürünüsün bize troll diyorsun :D. Emin ol senin reisinede ve muhalefetine karşı muhalefetim.

Tek bir şey söyleceğim senin gibi bir boş canlıların dünyadan banlanması dünya refahına ve IQ seviyesinde artışa sebep olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı