Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cuma günü hayallerimizi süsleyen bir müjdeyi milletimize vereceğiz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kaynak var mı? Nasıl bu kadar emin konuşuyorsunuz? Duymadım öyle bir şey.

Bir yerde duymuştum pek hatırlamıyorum ama bütün okullar imam hatip olacak gibi bir şey demişti diye hatırlıyorum.

Bu değerli bilgileri bizimle paylaştığınız için teşekkürler. Zaten geçen yıllarda Tesla ile çok güzel projeler vardı. Tesla'nın arabaları Türkiye'de ciddi bir vergi muafiyeti ile yaygınlaştırılacaktı. Tabii galeriler ve supercharge istasyonları da. Yanlış hatırlamıyorsam Tesla ile elektrikli otobüs gibi projelere imza atılacaktı. Ne olduysa bir anda her şey bitti. Umarız bilim ve teknolojinin her şekilde üstte tutulduğu bir ülke görür çocuklarımız.

Benimkisi bir tahmin, bunu da sektörü takip ettiğim için dile getirebildim. Günün sonunda başka alanda da çıkabilir, daha büyük ya da daha küçük bir şey de çıkabilir, büyük bir atılım ya da basit bir propaganda aracı da olabilir açıklanacak şey.

Şöyle bir gelişme olmuştu geçen sene.

Hala bor esprileriyle, süper güç esprileriyle, döviz esprileriyle komik olduğunu sanan çoluk çocuğun mevcudunun ne kadar fazla olduğunu görüyoruz. Bazı şeyler dozunda bırakılmalı.

Akdeniz'de olan varlığımızı kolay kolay bırakacağımızı sanmıyorum. Devlet bu konuda çok fazla istikrarlı ve gelen uyarılara/saldırılara boyun eğmiyor. Bu konuda devleti destekliyorum. Yasal olarak haklı olduğumuz topraklarda hakkımızı savunmazsak kimse de savunmaz, asıl bize karışan ikiyüzlü Avrupa ülkeleri yasal olmayan topraklardaki varlıklarını sorgulamalılar.

Ama her yerde olduğu gibi burada da güçlüye kurallar ve yasalar işlemiyor. Nerede mazlum, nerede güçsüz her zaman o çeker cefayı.

Bir yerde duymuştum pek hatırlamıyorum ama bütün okullar imam hatip olacak gibi bir şey demişti diye hatırlıyorum.
Kim söyledi Allah için? İktidarı desteklemiyorum ama böyle bir şey yapacak kadar da keriz değiller. Halkın tepkisi çok olur. Cidden bu habere inandınız mı?

Devlet bankalarının faizsiz verdiği 10.000₺’lik kredi borçlarını siliyorum desinde izle 😄 5000₺ çekmiştim iyi olur.
O kadar kötü durumdayız ki Ülke için çok büyük bir müjde vereceğim sözünden bunu çıkarıyorum işte 😏

Hala bor esprileriyle, süper güç esprileriyle, döviz esprileriyle komik olduğunu sanan çoluk çocuğun mevcudunun ne kadar fazla olduğunu görüyoruz. Bazı şeyler dozunda bırakılmalı.

Akdeniz'deki olan varlığımızı kolay kolay bırakacağımızı sanmıyorum. Devlet bu konuda çok fazla istikrarlı ve gelen tavizlere boyun eğmiyor. Bu konuda devleti destekliyorum.

Ekonomimiz istikrarlı olsaydı sonuna kadar zorlayabilirdik ama bu ekonomi ile bir yere kadar gider.

Yazdığım yorumdan dolayı beni sağcı tayyipçi sanıp kızgın atanlar olmuş hahaha resmen güldüm buna.
Dostum yazmışsın öğrenciyim ne yapabilirim falan filan, e burda boş ciddiyetten uzak beğeni kasmak için attığınız yorumlar ne işe yarıyor ?
Yani sizin istediğiniz o yapmacık gerçekten çocuksu yorumlardan atmadığım için kötü mü oldum ?
İyi aynı şekilde devam edin biz anca yerimizde sayarız.
Ülkenin durumundan bende memnun değilim ama bu yorumların bir işlevi olmuyor. İşleri eylemlere dökmek lazım. Seçimde gösterin gücünüzü değil mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı