Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kanal İstanbul'a karşı çıkanlar en büyük Cumhuriyet ve Atatürk düşmanıdır

Befehle

Kilopat
Kendi yorumumu katmak istemiyorum ama gerçekten gülerken ağlamak diye bir tabir vardır ya bu ülke için yaratılmış bir ifade, Atatürk düşmanı derken garipsedim şahsen. Bir insana sen Atatürk düşmanısın sen Cumhuriyet düşmanısın demek o kadar kolay mı? Büyük Önder Atatürk bu zamanları görse ne derdi?
Montrö'nün çok önemli bir anlaşma olduğu hakkında 103 amiral bildiri yazmıştı ve şu an gözaltındalar, hani ifade özgürlüğü?

Kendi yorumumu katmak istemiyorum ama gerçekten gülerken ağlamak diye bir tabir vardır ya bu ülke için yaratılmış bir ifade, Atatürk düşmanı derken garipsedim şahsen. Bir insana sen Atatürk düşmanısın sen Cumhuriyet düşmanısın demek o kadar kolay mı? Büyük Önder Atatürk bu zamanları görse ne derdi?
Montrö'nün çok önemli bir anlaşma olduğu hakkında 103 amiral bildiri yazmıştı ve şu an gözaltındalar, hani ifade özgürlüğü?
Sorsana bir Atatürk'ü doğru anlamış mı?

Süper komik çok gülmek fotosunu atacaktım ama mobildeyim 🙃.

Abi en trajik olanı bunlar amiraller on yıllarca eğitim almış strateji bilen adamlar bunlardan iyi mi bilecekler denizdeki stratejiyi.
Üzücü olan tarafı da o zaten. Tek vasfı paylaşım yaparak amiralleri "darbe girişiminde bulunmakla" suçlamak olanların hiçbir başarısı olmaması.

Geri
Yukarı