Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kararımızın arkasında duracağız!"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan aldığı genişletme kararlarının arkasında duracağını söyledi. Eh, çok şaşırmıyoruz artık bu ülkede olanlara. Gelişmeler geldikçe konuyu güncelleyeceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Arkadaşlar pandemi başladığından beri 12 bin iş yeri sahibi icralık oldu. 1 milyona yakın insan işten çıkarılmadı ama ücretsiz izine ayrılmaya zorlandı. Tamam her şey ekonomi değil ama ekonomi = refah seviyesi ve refah seviyeniz düşerse beslenme kaliteniz düşer, hijyen durumunuz dibe vurur. Artık kapanmayı tartışmayalım lütfen. Bu pandeminin Türkiye’ye zararını 5 yıldan önce anlayamayacak gibi duruyoruz ancak kısa vadede de bir çok probleme sebebiyet verecek. Cumhurbaşkanı’nın bu tavrını kendisinin “siyasi görüşünden” her ne kadar hoşlanmasam da destekliyorum. Nihayetinde siyasetçi oldukları için seçimleri de düşünecekler ama salgında yaptıkları hataları da telafi edemeyecekleri anlamına gelmiyor. Eleştirilerimizi düzgün bir şekilde yaparsak kulak verebileceklerine hala inanıyorum. İyi sosyaller!

Aklınıza tek imam geliyor bu camiler neyle ısinıcak neyle restore edilecek kaç tane vatandaş yatılı kalıyor gayet normal miktar.

13 milyar mı normal?

13 milyar mı normal?

Diyanetin bütçesine bakayım dedim bütün solcu gazeteler çıktı doğru kaynak atabilcek arkadaş varmı?

Papaz papaz, insanlara yardım etmeye ne dersin?

Diyanete para vereceğine, her gün saray yaptıracağına, vatandaşlardan aldığı paralarını yiyeceğine,
yemek yerine vatandaşlara yardımcı olabilirsin?

İnternette araştırabilirsin. Saraylara kaç TL/Dolar harcanıyor?
Araştır görürsün.

İnternette araştırabilirsin. Saraylara kaç TL/Dolar harcanıyor?
Araştır görürsün.
Günlük 15 saray yapılıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı