Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kararımızın arkasında duracağız!"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan aldığı genişletme kararlarının arkasında duracağını söyledi. Eh, çok şaşırmıyoruz artık bu ülkede olanlara. Gelişmeler geldikçe konuyu güncelleyeceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Of, tamam geldi yüksek mesajlı biri, hadi çok doğru konuşuyormuşsun gibi şimdi beğenirler seni, hatta beğenmeye de başlamışlar. Haklı da sanırsın şimdi kendini. Hadi tamam sen haklısın, ben kaybettim bu tartışmayı.
Zaten haklı. Mesaj sayısının alakası yok. ABD mevcut durumda en kötü ülkelerden birisi.
1615550615764.png

Vakaların %25'i oradan. Ölümlerin ise %20'si.

Bu ülkeyi örnek almak ne kadar iyi? Trump zamanında dezenfektan için demişti. Mantıklı düşün azıcık. Nüfusun en az %70'lik kısmı aşılanmadan açılmak intihardan farksız. ABD'de nüfusun %25'lik kısmı aşılanmıştı sanırım. Aşılanma yaşı vücut kitle endeksi 30'un üzerinde olan 30-40 yaş arasına kadar düştü.

Of, tamam geldi yüksek mesajlı biri, hadi çok doğru konuşuyormuşsun gibi şimdi beğenirler seni, hatta beğenmeye de başlamışlar. Haklı da sanırsın şimdi kendini. Hadi tamam sen haklısın, ben kaybettim bu tartışmayı.

Adam gayet de haklı ve doğru konuşmuş zaten, yüksek mesajlı olması ne alaka bir de onu anlayamadım 😄.

Ekonomi kıyametin eşiğinde duruyor, esnaf birer birer batıyor, kepenkleri kapıyor. Millet işten atıldı müşteri olmadığı için. Ya açacaklar ya da saraya kepenk vurup esnafı, halkı destekleyecekler. Hükümet ilkini seçti.

Ekonomi kıyametin eşiğinde duruyor, esnaf birer birer batıyor, kepenkleri kapıyor. Millet işten atıldı müşteri olmadığı için. Ya açacaklar ya da saraya kepenk vurup esnafı, halkı destekleyecekler. Hükümet ilkini seçti.
Veya Diyanet'e 13 milyar ödenek vermeyip, sarayın giderlerini kısıp, kalan parayı esnafa verecekler. Bu çok daha mantıklı bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı