Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yerli ve Özel Üretim GM 9 Pro

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a General Mobile'ın sahibi tarafından özel üretim GM 9 Pro hediye edildi. Hediye edilen modelde sistemsel bir farklılık yok. Tek fark kaplamasının özel olması ve Cb forsuyla imzasının bulunması. Tasarım oldukça şık duruyor.

392838

GM 9 Pro'nun özelliklerinden bahsetmek gerekirse, en dikkatimi çeken şeyin fiyatı olduğunu söyleyebilirim. Özelliklerine göre oldukça uygun bir fiyat belirlenmiş. Aynı özellikler bi başka markada oldukça pahalı. Orta segment sayılan modelin özellikleri hiç azımsanmayacak nitelikte. 3800 mAh bataryası, 8 mp ön kamerası, 12MP ve 8 MP olmak üzere 2 arka kamerası, 64 GB hafızası mevcut. Snapdrogon 660 işlemci yongasının olması da iyi bi özellik olarak dikkat çekiyor.

Yerli üretim olması hediye edilmesinde önemli. Uzun süredir bu yerli üretim desteklerinin karşılığının böyle olması oldukça güzel. General Mobile patronu hediyeyi ederken 33 civarı ülkeye ihraç edildiğinden bahsetmiş ve pek çok ülkede de en fazla satış yapılan modeller arasında yer alıyormuş. Oldukça etkileyici rakamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haklısın kesinlikle yansayacaktır ama zaman konusu belirsiz. Konuyu biraz saptırmışsınız lakin söyledikleriniz de haklı bir yaklaşım var. Yani noktalamak gerekirse dediğiniz gibi önce üretici kendini kanıtlamalı ki ben Türkiye'de üretime başladıktan sonra bunun gerçekleştiğini düşünüyorum. Ki tüketici son zamanlarda general mobile dilinden düşürmüyor diyebiliriz. Önceden ismi anılmayan bir telefonken şu an apple gibi markalarla kıyaslıyoruz. Veya en azından kıyaslanıyor ve DxOmark sitesinde arasında 4 puan gibi bir fark var. Saygılar

Uzatmayayım ama amacım saptırmak değil. Yazdığım herşey sizin bir önceki mesajınızda söylediklerinize dair fikirlerimdi. Sadece biraz fazla detaya inmiş olabilirim ama tam anlatmaya çalıştım. Kendini kanıtlama hususunda ise; gerek kalite gerek servis ağı ve kurumsal yaklaşım olarak benim de çoğu arkadaşın da gözlemlediği epey olumsuzluk varken markanın kendini ispat anlamında daha gidecek yolu var. Neticede Samsung'u ya da i-Phone'u da dilinden düşürmeyen epey tüketici vardır diye düşünüyorum, eğer bu bir kriterse tabii. Yine de iyi çıkış yaptığı ve kendini tanıttığı konusuna ben de katılıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı