Cumhurbaşkanı erdoğan'dan doğu akdeniz açıklaması

Wakuba

Picopat
Yer
Waku
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "30 Ağustos zaferiyle bu toprakların ezeli ve ebedi vatanımız olduğu tüm dünyaya bir kez daha ilan edilmiştir. Doğu Akdeniz'den ülkemizi dışlamaya çalışanlarla, bir asır önce vatanımızı işgale yeltenenlerin aynı müstevliler olması tesadüf değildir. Milletimiz nasıl yokluk ve imkansızlığa rağmen kurtuluş mücadelesini zafere taşımışsa, bugün de Mavi Vatan'daki Sevr heveslerini ve hamlelerini boşa çıkarmakta asla tereddüt göstermeyecek" dedi. Konu hakkındaki düşünceleriniz nedir?
Konuyu farklı ad ile açmıştım, moderatörler değiştirmiş. Konu 30 Ağustos ile alakalı, Doğu Akdeniz ile değil?

Yakında yoksulluk ve fakirliğin sebebi olarak "ıı şey aslında biz kurtuluş savaşındaki imkanlar nasıl olur diye milletimize önizleme yaptırmaya çalıştık II umarım başarılı olabilmişizdir ve son olarak eyy yunan F-16'sı sen kimsin de Türk F16 sına kafa tutuyorsun bre kâfir!" Bahanesini gösterirlerse şaşırmam.

Konuyu farklı ad ile açmıştım, moderatörler değiştirmiş. Konu 30 Ağustos ile alakalı, Doğu Akdeniz ile değil.
Klasiktir bu. Sizin belirtmeye çalıştığınız şeyin tam tersi olarak değiştirilir genelde.

Konuyu farklı ad ile açmıştım, moderatörler değiştirmiş. Konu 30 Ağustos ile alakalı, doğu Akdeniz ile değil?

Yunana giydirme yapilmis ve şöyle düşün YT videolarinin ismini degistiriyor uygulamasinda daha fazla kalsin diye. (Öyle bir şey yapiyor demiyorum.)

Cumhurbaşkanı erdoğan, "30 Ağustos zaferiyle bu toprakların ezeli ve ebedi vatanımız olduğu tüm dünyaya bir kez daha ilan edilmiştir. Doğu Akdeniz'den ülkemizi dışlamaya çalışanlarla, bir asır önce vatanımızı işgale yeltenenlerin aynı müstevliler olması tesadüf değildir. Milletimiz nasıl yokluk ve imkansızlığa rağmen kurtuluş mücadelesini zafere taşımışsa, bugün de mavi Vatan'daki sevr heveslerini ve hamlelerini boşa çıkarmakta asla tereddüt göstermeyece.

Denmesine deniyor karşı çıkmasına çıkıyoruz fakat, arkasinda ki guçler varken karşi cikmamiz sadece iktidari destekleyen dayilarin işine gelir? Ab de yavaş yavaş Yunanistan'a kayiyor. Merkel zaten ne olursa olsun yunani destekliyor fakat, ulkede ki turkler ve adaletli insanlar azmasın diye hemen yunanlilara olan sevdasini dile getirmedi. Yavaş yavaş belli ediyor ama.

Sizin moderatörlere karşı bu nefretiniz nereden geliyor? Hoş değil.
Moderatörlere karşı hiçbir nefretim yok. Neden nefretim olsun ki? Onlar olmasa buranın düzenini kim sağlayacak? Eleştirmeyeyim mi yani? Böyle düzenlenen başlıklar yüzünden konu sahibinin asıl sorduğu soruya cevap alamaması gibi durumlar oluşuyor. Bana bir kötülüğü dokunmamış insandan niye nefret edeyim? Size göre eleştirmek nefret etmek mi? "Sizin gibi insanlar olmaz olsun, berbatsınız." mı demişim de nefret kelimesini kullanıyorsunuz? Bence sizin bu tutumunuz da hoş değil. Moderatör olduğunuz zamanlarda da kırıcı ve sert davranışlarınız vardı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı