Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na 1 milyon TL'lik tazminat davası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de senin yarın tecavüzcü olacağına inanıyorum. Hadi bakalım tecavüzcü olmayacağını kanıtla bakalım demek gibi bir şey bu. Böyle saçma ifade olmaz.
Bu adamın tecavüzcü olacağının herhangi bir göstergesi yok, ama yurtdışına milyarlar kaçıran kişinin yurtdışına kaçacağını düşünmek için yeterli sebep var.

Kullanıcı haberleri kategorisine muhalif kesim neredeyse her gün siyasi konu açıyor onlar paralı troll olmuyor ama sizden farklı düşünen birisi olduğu zaman paralı troll oluyor değil mi? Kaldı ki acılan konuların bir çoğu boş konu.

Burada bariz bir adaletsizlik var, sosyalde muhalif kesim çoğunlukta diye muhalefeti eleştiren bir konu açıldığında o kişi taşlaniyor. Sizin açma hakkınız var da bizim yok mu yani?

Ben kaliteli muhalefet görmek istiyorum derken bunu kast ediyorum.
Sev veya sevme fakat KK muhalefetlik yapmıyor deme be kardeşim... KK sayesinde İYİ Parti seçimlerde olma hakkı kazandı, Millet İttifakı oluştu, Mansur Yavaş CHP'den aday olabildi. Şuan muhalifler seçim kazanabilme ümidi yakaladıysa bunun %60'lık başarısı KK'ye ait. Sosyal medyanın rüzgarına kapılıp gidiyorsunuz, çok üzülüyorum.

Sev veya sevme fakat KK muhalefetlik yapmıyor deme be kardeşim... KK sayesinde İYİ Parti seçimlerde olma hakkı kazandı, Millet İttifakı oluştu, Mansur Yavaş CHP'den aday olabildi. Şuan muhalifler seçim kazanabilme ümidi yakaladıysa bunun %60'lık başarısı KK'ye ait. Sosyal medyanın rüzgarına kapılıp gidiyorsunuz, çok üzülüyorum.
Kılıçdaroğlu da başarısını teröre desteğine borçlu bunu da görmezden gelemeyeceğim. Yılmaz Güneyler, Sakine Cansızlar diye diye HDP oylarını üstlerine geçirdiler. O da çok masum sayılmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı