Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na 1 milyon TL'lik tazminat davası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de senin yarın tecavüzcü olacağına inanıyorum. Hadi bakalım tecavüzcü olmayacağını kanıtla bakalım demek gibi bir şey bu. Böyle saçma ifade olmaz.
Kemal Kılıçdaroğlu akşam 22:00'de gelin kaçışın anatomisini anlatacağım deyip belgesiz bilgisiz ifitara atmış oluyor. Cumhurbaşkanında 1 milyon TL'lik tazminat davası açmış olay bu.
Siyasetle tecavüzün ne alakası var bana yazdığın şeylere dikkat et. Kimse benim için gelecekte böyle çirkin bir ithamda bunulamaz haddi değil.

Düşünsene ülkemizde baya çok vakıf var neden onlara bu bağış yapmıyorda
ABD deki vakıfa yapıyor. Yoksa ABD'nin durumu daha mi kötü ABD dünyada ki en geri kalmış bir devlet mi?

İyi bir niyeti varsa ülkede ki vakıflara yapabilir bağışını.

Bir gün çıkıyor SADAT seçimlere müdahale edecek terörist yetiştiriyor diyor belge yok.
Bir gün çıkıyor Erdoğan kaçacak diyor belge yok.
Bir gün çıkıyor siyasi cinayetler olacak diyor belge yok.
Bir gün çıkıyor Bylook kullananların listesi elimde diyor açıklamıyor.
Bir gün çıkıyor Erdoğan'ın yolsuzluk dosyası elimde diyor halen açıklayacak.
Bir gün çıkıyor terör ile mücadele tezkeresine hayır veriyor.
Bi gün çıkıyor HDP'ye şirin görünmeye çalışan açıklamalar yapıyor.

Bu hareketler bana etik ve sağlıklı gelmiyor olay bu sadece. Dolar isterse 25 TL olsun benzin isterse 50 TL olsun bu mantıkta ki bir siyasetçiye oy verdiremez kimse bana bu kadar basit bunu anlamak çok zor olmasa gerek. Yoksa benim tek düşündüğüm ülkenin çıkarları. Erdoğan gitsin başkası gelsin onlar mesele değil. Erdoğan'ın yanlış kötü yanları yok mu illaha var. Ama bir Kemal Kılıçdaroğlu değil benim için kötünün iyisi halen.
Kılıçdaroğlu'na oy vereceksin demedim. Muhalefette herhangi aklına yatan bir partiye de verebilirsin. Zaten yazımda belirttiğim gibi ben Kılıçdaroğlu'ndan haz etmem dedim değil mi?
Hem sen neden Kılıçdaroğlu'na bu kadar takılıyorsun adam 73 yaşında seneye 74 olacak iktidara gelse bile en fazla 5 sene siyaset yapabilecek sonra siyasi hayatı bitip unutulacak ne Kılıçdaroğlu'ymuş arkadaş.

Son düzenleme:
Ortak karar alınıyor diyor ya arkadaş ona itirazım benim. Ali Babacan olsun Ahmet Davutoğlu olsun İYİ parti olsun devletçiliğe karşılar kamulaştırma taraftarı değiller onlara sormadan nasıl açıklama yapıyor Kemal Kılıçdaroğlu madem ortak karar alınacak. Demek ki ortak alınmıyor. Veya alınmayacak.

Yapmıyor hocam. Emin ol koltuğu bıraksa ve Ecevit profiline sahip birisi geçse CHP'nin başına yüzde 60 ile iktidara gelirler. Çevremde tandığım neredeyse herkes sırf Kemal Kılıçdaroğlu yüzünden kararsız seçmen statüsünde duruyor ve son anda gene AKP'ye oy verecekler. O HDP'ye şirin görünme sevdası Canan Kaftancıoğlu Sezgin Tanrıkulu savunma sevdası yüzünden oyları artmıyor işte.

Bak dolar 2 TL enflasyon yüzde 7 mazot 4 TL iken CHP'nin oy oranı yüzde 22-25 arası.
Bugün dolar 16 TL enflasyon yüzde 80-90 mazot 24 TL oldu işsizlik diz boyu alım gücü düştü. CHP'nin oy oranı gene yüzde 23-25 bandında.:D sence burada bir gariplik yok mu? Milletin CHP'ye oy vermemesinin ana nedeni Kemal Kılıçdaroğlu ve söylemleri bunu anlayın artık. Canan Kaftancıoğlu'nu savunacağı kadar Türk milletini savunsa HDP'ye şirin görüneceğim diyeceği kadar vatandaşa şirin görünse bak emin ol iktidara yürüyecek tek başına.

Ben dahil vatandaş bıktı artık hükümetten ama sen çıkıp KHK'lıları serbest bıkracağım yok HDP kapatılmasın onların terör ile ne alakası var. Selahattin Demirtaş'ı direk serbest bırakacaz flan dersen terörle mücadele tezkeresine bile hayır oyu kullanırsan insanlar o zaman orada bir dur diyor ve oy vermiyor işte. Açta kalsa bile açıkta kalsa bile bu böyle.
@ÖzkanK hocam, çok kişi yönetime dahil olursa daha anlamlı olmaz mı? Halk için daha iyi olur bence.

Bak dolar 2 TL enflasyon yüzde 7 mazot 4 TL iken CHP'nin oy oranı yüzde 22-25 arası.
Bugün dolar 16 TL enflasyon yüzde 80-90 mazot 24 TL oldu işsizlik diz boyu alım gücü düştü. CHP'nin oy oranı gene yüzde 23-25 bandında.:D sence burada bir gariplik yok mu?
Hayır yok. Siz nasıl ki bu saatten sonra Rambo Okan'ı Galatasaraylı yapamazsınız işte aynı şekilde bu saatten sonra Anadolu'da yaşayan 50 yaş ve üzeri kesimi CHP'li yapamazsınız. CHP'nin başında kim olursa olsun en fazla alacağı oy oranı %25-30 daha fazlası yok. Türkiye'nin sağ görüşlü parti eksikliği vardı ve o da İYİ Parti ile doldu.
Demek ki ortak alınmıyor. Veya alınmayacak.
Bu sistemden vazgeçileceği için istemeseler bile ortak kararlar alınacak. Söylemler ile eylemleri bir tutmamak lazım. KK elbette söylediği her şeyi yapamayacak (en basitinden Muhtarlara personel ataması).

Bu adamın tecavüzcü olacağının herhangi bir göstergesi yok, ama yurtdışına milyarlar kaçıran kişinin yurtdışına kaçacağını düşünmek için yeterli sebep var.
Bende verdiği yanıtta tecavüz kelimesini gördüğümde ne alaka dedim. Gerçekten çok tuhaf.

CHP'nin başında kim olursa olsun en fazla alacağı oy oranı %25-30 daha fazlası yok. Türkiye'nin sağ görüşlü parti eksikliği vardı ve o da İYİ Parti ile doldu.
Yıllardan beri AKP ve CHP arasında süregelmiş olan bir atışma var, CHP ne tavır takınıyor bilmiyorum ama kazanamamalarının sebebi KK.

Adalet sağlayacağız derken yanlış yapan bir insan için hapisten çıkaracağız diyor.
Saçma sapan önergeler, kurum önüne gitmeler falan.

Bu tür şeylerle seçmene gelmemesi gerekiyor.
Et-süt fiyatı arttı diye bakanlığın önüne gitmezsin ki? Siyasi muhattabın belli bir kere. Fiyatların artmasının sebebi ise ÜFE artışı, ÜFE artışının önüne geçmek için şunu şunu ve şunları yapacağız dersin olur biter.

Yıllardan beri AKP ve CHP arasında süregelmiş olan bir atışma var, CHP ne tavır takınıyor bilmiyorum ama kazanamamalarının sebebi KK.

Adalet sağlayacağız derken yanlış yapan bir insan için hapisten çıkaracağız diyor.
Saçma sapan önergeler, kurum önüne gitmeler falan.

Bu tür şeylerle seçmene gelmemesi gerekiyor.
Et-süt fiyatı arttı diye bakanlığın önüne gitmezsin ki? Siyasi muhattabın belli bir kere. Fiyatların artmasının sebebi ise ÜFE artışı, ÜFE artışının önüne geçmek için şunu şunu ve şunları yapacağız dersin olur biter.
Bana göre yapılması gereken strateji şu.
2023'te AKP'ye karşı en çok oyu alana basalım oyu. (Burda amaç akp'yi göndermek.)
2028'de ise işin ehli kişilere basalım oyu.
Akp-Chp'den anca böyle kurtuluruz gerisi fasa fiso.

2023'te AKP'ye karşı en çok oyu alana basalım oyu. (Burda amaç akp'yi göndermek.)
Seçim iki tura kalacak 2023'te ama 2028 yılında ise rakip olabilecek aday çıkmaz muhtemelen.

Bir de bu sol tarafı ile beraber üçü bir arada paket gibi gelecek olan ideolojiler de olacak, sonumuz hayrola.

Adamlar milleti öyle bir hipnotize etmiş ki ben yine iktidarın kazanacağını düşünüyorum ama inşallah böyle bir şey olmaz.

@ÖzkanK sanırım yasak. Ben de 30 Nisan'da CHP'yi ilgilendiren bir konu açmayı denemiştim de ban yedim direkt.
Bu yüzden değil, kopyala yapıştır yaptığın için yedin. İkisi farklı şeyler. Ayrıca İBB'ye PKK'lı girmiş ise bu kişi nasıl temiz belgesi alıyor? Demek ki devlet işinizi düzgün yapmıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı