Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na 1 milyon TL'lik tazminat davası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tecavüzcü arayan AKP'nin ülkeye soktuğu radikal islamcı Pakistanlılara baksın! Ben mi soktum bunları ülkeye?

@ÖzkanK Bana söyle bakayım çocuğunu Pakistanlıların gezdiği bir parka yollayabilir misin? Hadi cevap ver bakalım!

Al bak bunları ülkeye senin partin soktu, al evine besle! İhtyiaçlarını eksik etme ama, dikkat et.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tecavüzcü arayan Akp'nin ülkeye soktuğu radikal İslam'cı pakistanlılara baksın! Ben mi soktum bunları ülkeye?

@ÖzkanK bana söyle bakayım çocuğunu pakistanlıların gezdiği bir parka yollayabilir misin? Hadi cevap ver bakalım!

Al bak bunları ülkeye senin partin soktu, al evine besle! İhtyiaçlarını eksik etme ama, dikkat et.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bence kendinizi yormayın kendi tanıdıklarıma bile laf anlatamıyorum. Yeni kanunla zaten haber de yapamayacağız doğrulu kesin olmadığı zaman 3 yıla kadar hapis cezası var ve internet haberciliği için basın kartı tarzı bir şey almak gerekecek.
Yoruyor bu ülke gerçekten.

@Recep Baltaş Konunun en başında dedim abi şunu ne zaman banlayacaksınız diye. Sürekli böyle algı yapıyor. Maaşlı troll mü acaba, değilse durum daha vahim.

Tecavüzcü arayan AKP'nin ülkeye soktuğu radikal islamcı Pakistanlılara baksın! Ben mi soktum bunları ülkeye?

@ÖzkanK Bana söyle bakayım çocuğunu Pakistanlıların gezdiği bir parka yollayabilirmisin? Hadi cevap ver bakalım!

Bana verecek doğru düzgün bir cevabı olmadığı için tecavüz gibi iğrenç bir kavramı ortaya attı. Konuyu başka yere çekmek için klasik aktroll taktiği.

@Recep Baltaş
Ya abi arkadaşın dediği gibi ne zaman banlayacaksınız bunu sadece yandaşlık yapıyor. Hadi abim ya 1 tuşla banla gitsin.

Siyasetle tecavüzün ne alakası var bir de benle konuşurken haddini bil. Ben namus ile ilgili hiçbir konuya değinmedim ve kimse namusumla ilgili hiçbir laf edemez.

Bak haklı olarak nasıl sinirlendin. Demek ki insanlar hakkında boş beleş konuşmamak lazım. Üstüne sen sıradan bir vatandaş olarak sinirleniyorsun sonuna kadar da haklısın söylediğin konuda. Kaçacak veya aile bireylerin hırsız çocukların para kaçırıyor diye bir ülkenin Cumhurbaşkanına bu söylemler de bulunuyor Kemal Kılıçdaroğlu belge bilgi göstermeden. 1 Milyon TL lik dava açmakta sonuna kadar haklı demek ki. O kaçacak dediği adam aynı anda Rusya devlet başkanından tut ABD genel başkanına NATO toplantısında 30 ülke ile görüşmekten tut dünya liderleri ile iletişim halinde bizim ülkemizi temsil ederken yapıyorsun bu söylemi.

Not: Bak bunu sana hakaret olsun diye söylemediğim örneklediğim halde 1 uyarı puanu ceza aldım. :) Ama ülkenin Cumhurbaşkanına hırsız deniyor kaçacak deniyor. Bazıları çıkıp cezasız kalsın diyebiliyor.

Düşünsene ülkemizde baya çok vakıf var neden onlara bu bağış yapmıyorda
ABD deki vakıfa yapıyor. Yoksa ABD'nin durumu daha mi kötü ABD dünyada ki en geri kalmış bir devlet mi?

O Vakıf ABD'de yurt yapıyor. Türk öğrenciler kullansın diye. Bunun ABD ile onların durumu ile alakası yok ki o binayı bizim insanımız kullanacak sadece.

Kılıçdaroğlu'na oy vereceksin demedim. Muhalefette herhangi aklına yatan bir partiye de verebilirsin.

Ne yazık ki bu sistem için o mantıksız iş. Kemal Kılıçdaroğlu aday olursa kim ne derse desin seçim iki aday arasında geçecek. Yan adaylara oy vermenin kimseye faydası yok.

Hem sen neden Kılıçdaroğlu'na bu kadar takılıyorsun adam 73 yaşında seneye 74 olacak iktidara gelse bile en fazla 5 sene siyaset yapabilecek sonra siyasi hayatı bitip unutulacak ne Kılıçdaroğlu'ymuş arkadaş.

Daha iyisini istemek suç mu hocam. Ben neden mahkum olayım Kemal Kılıçdaroğlu'na. Halk beğenmiyor seviyor işte seviyor olsa 12 yıldır oy verirdi vermediğine göre bir sıkıntı var. Ve muhalefetten daha iyisini istiyorum ben. Aday yapacaksalar Ekmek için Ekmelettin Abdullah Gül tarzı aday arayacaklarına veya Kemal Kılıçdaroğlu diyecekleri kadar çıkarırlar Mansur Yavaş'ı on numara Cumhurbaşkanı adayı olur.

@ÖzkanK hocam, çok kişi yönetime dahil olursa daha anlamlı olmaz mı? Halk için daha iyi olur bence.

Olmasına olur ama uzlaşı kültürü yok ki. Baksana bu forumda bile aksi iki kelime yazdığın gibi direk hakaret edilmeye başlanıyor karşılıklı saygı sevgi yok görüşleri beğenmesen bile saygı duymak zorunda insanlar ama onu bile yapmıyorlar. Hemen hakaret saldırı trol diye laftalanıyor insanlar. Sen şimdi 6 farklı görüşü düşünceyi nasıl harmanlayıp ortak karar alacan. En basidinden Terör ile mücadele tezkesi. AKP-MHP-İYİ parti Evet oyu verdi HDP ve CHP hayır verdi. Gel bu konuda ortak karar al bakalım nasıl alacan.

Hayır yok. Siz nasıl ki bu saatten sonra Rambo Okan'ı Galatasaraylı yapamazsınız işte aynı şekilde bu saatten sonra Anadolu'da yaşayan 50 yaş ve üzeri kesimi CHP'li yapamazsınız.

Ecevit nasıl yüzde 48 oy oranlarını gördü? Demek ki bazı şeyleri doğru yaptı. Yerli milli olduğun zaman Liderlik vasfın varsa milletinin devletinin çıkarlarını korursan halk sana hakkını veriyor.

KK elbette söylediği her şeyi yapamayacak (en basitinden Muhtarlara personel ataması).

Söz veriyor nasıl yapmayacak. Söz vermek öyle boş iş değildir. Ben iktidar olayım yapacağım diyor bir değil iki değil on kere söyledi en az.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı