Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na 1 milyon TL'lik tazminat davası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dosum karşı taraf olmaz ise nasıl siyaset yapacağız bu forumda.
Karşıt düşünceyle paralı trollük aynı şey değil. Paralı troll değilse bile böyle birisiyle siyaset tartışmak bile zaman kaybı. Ayrıca herkese saygı duymak zorunda da değilim. Bu kadar aptalca düşüncelere saygı duymak asıl kayıp. Akp'nin yaptığı binlerce şeye rağmen kazanmasının sebebi de bu değil mi ?

@Recep Baltaş
Ya abi arkadaşın dediği gibi ne zaman banlayacaksınız bunu sadece yandaşlık yapıyor. Hadi abim ya 1 tuşla banla gitsin.

Farklı bir görüş fikir duymak rahatsız mı etti?

Söylediklerimin çoğunun doğru olduğunu adın gibi biliyorsun ama işte siyasi nefret izin vermiyor bazı şeylere.

Ben kimseye hakaret etmediğim sürece forum kurallarına uyduğum sürece neden banlanacam. Siz gerçekten tek sesliliği flan mı savunuyorsunuz. Aykırı fikir olmasın kendimiz çalalım kendimiz oynayalım mı diyorsunuz.

Bak haklı olarak nasıl sinirlendin. Demek ki insanlar hakkında boş beleş konuşmamak lazım. Üstüne sen sıradan bir vatandaş olarak sinirleniyon sonuna kadar da haklısın söylediğin konuda. Kaçacak veya aile bireylerin hırsız çocukların para kaçırıyor diye bir ülkenin Cumhurbaşkanına bu söylemler de bulunuyor Kemal Kılıçdaroğlu belge bilgi göstermeden. 1 Milyon TL lik dava açmakta sonuna kadar haklı demek ki. O kaçacak dediği adam aynı anda Rusra devlet başkanından tut ABD genel başkanına NATO toplantısında 30 ülke ile görüşmekten tut dünya liderleri ile iletişim halinde bizim ülkemizi temsil ederken yapıyon bu söylemi.

Not: Bak bunu sana hakaret olsun diye söylemediğim örneklediğim halde 1 uyarı puanu ceza aldım. :) Ama ülkenin Cumhurbaşkanına hırsız deniyor kaçacak deniyor. Bazıları çıkıp cezasız kalsın diyebiliyor.

O Vakıf orada yurt yapıyor. Türk öğrenciler kullansın diye. Bunun ABD ile onların durumu ile alakası yok ki o binayı bizim insanımız kullanacak sadece.

Ne yazık ki bu sistem için o mantıksız iş. Kemal Kılıçdaroğlu aday olursa kim ne derse desin seçim iki aday arasında geçecek. Yan adaylara oy vermenin kimseye faydası yok.

Daha iyisini istemek suç mu hocam. Ben neden mahkum olayım Kemal Kılıçdaroğluna. Halk beğenmiyor seviyor işte seviyor olsa 12 yıldır oy verirdi vermediğine göre bir sıkıntı var. Ve muhalefetten daha iyisini istiyorum ben. Aday yapacaksalar Ekmek için Ekmelettin Abdullah Gül tarzı aday arayacaklarına veya Kemal Kılıçdaroğlu diyecekleri kadar çıkarırlar Mansur Yavaş'ı on numara Cumhurbaşkanı adayı olur.

Olmasına olur ama uzlaşı kültürü yok ki. Baksana bu forumda bile aksi iki kelime yazdığın gibi direk hakaret edilmeye başlanıyor karşılıklı saygı sevgi yok görüşleri beğenmesen bile saygı duymak zorunda insanlar ama onu bile yapmıyorlar. Hemen hakaret saldırı trol diye laftalanıyor insanlar. Sen şimdi 6 farklı görüşü düşünceyi nasıl harmanlayıp ortak karar alacan. En basidinden Terör ile mücadele tezkesi. AKP-MHP-İYİ parti Evet oyu verdi HDP ve CHP hayır verdi. Gel bu konuda ortak karar al bakalım nasıl alacan.

Ecevit nasıl yüzde 48 oy oranlarını gördü? Demek ki bazı şeyleri doğru yaptı. Yerli milli olduğun zaman Liderlik vasfın varsa milletinin devletinin çıkarlarını korursan halk sana hakkını veriyor.

Söz veriyor nasıl yapmıyacak. Söz vermek öyle boş iş değildir. Ben iktidar olayım yapacam diyor bir değil iki değil on kere söyledi en az.
Bu adamın ülkemizi temsil etmesi onu eleştirmemize engel değil, bilhassa eleştirmemizin birinci sebebi. Seni bilmem ama ülkenin cumhurbaşkanının korumalarının yurtdışında göstericileri ses duvarı yaparak bastırmaya çalıştıkları video benim yüzümü kızartmıştı.

İki saattir millet kanıtları nedenleri sıralıyor burada, sen daha "nedensiz yere iftira atıyorsunuz" diyorsun. Laftan anlamadığın için aynı şeyleri tek tek yazmanın manası yok ama yine de bir kere daha söyleyeceğim; bir kişiye durup dururken tecavüzcü demekle her yerde yolsuzlukları görülen bir kişiyi eleştirmek aynı şey değildir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Farklı bir görüş fikir duymak rahatsız mı etti?

Söylediklerimin çoğunun doğru olduğunu adın gibi biliyorsun ama işte siyasi nefret izin vermiyor bazı şeylere.

Ben kimseye hakaret etmediğim sürece forum kurallarına uyduğum sürece neden banlanacam. Siz gerçekten tek sesliliği flan mı savunuyorsunuz. Aykırı fikir olmasın kendimiz çalalım kendimiz oynayalım mı diyorsunuz.
Yorumumu güncelliyorum. Diğer açıklamanı okumamıştım.

Zamlar geri alınana kadar kesinlikle elektrik faturamı ödemiyeceğim diyen Kemal Kılıçdaroğlu elektriği kesildikten 1 hafta sonra faturasını ödemiş!

Kemal Kılıçdaroğlu 28 TL açma kapama ücreti ve 1030 TL için bir miktar gecikme faizi ile faturasını ödemiş. Başta bu kadar yüksek perdeden büyük laflar eden Kemal Kılıçdaroğlu'nun 1 hafta içinde faturasını ödemesi hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Not: Bu arada sözde 4 milyon abonenin elektiriği kesik diyen Kemal Kılıçdaroğlu'nun elektriği kesik diye ziyaret ettiği evde gerçekten elektrik varmış. Bugün bakan yeni bir açıklama yaptı. Akıllı sayaçtan her şey görünüyormuş. O evde sabah elektrik kullanılmış ama Kemal Kılıçdaroğlu geldiği saattlerde şartelleri kapatıp karanlıkta beklemişler! Abonenin sadece 5 gün elektiriği kesik kalmış o da 20 gün kadar önce ama basın açıklamasında 4 aydır karanlıkta kalmış aile deniyordu! Üstelik aile Kemal Kılıçdaroğlu gittikten sonra hiçbir şey olmamış gibi elektrik kullanmaya devam etmiş :)

Ne yazık ki ülkemizde siyaset çok kirli yapılıyor. 3 gün önce bakana yalancısın ispat et veya istifa et diyen CHP yönetminden akıllı saat ve elektrik dağıtım şirketi verileri ile her şey belgeli ispat edip açıklanınca nedense hiç ses çıkmıyor.

Hmmmm gerçekten de sadece farklı görüş kesinlikle yandaşlık görmüyorum.
KAÇAK Pakistanlı- Afgan veya Suriyeli görmek
Tam söyleyemiyorsun bile kaçak diyorsun. Kaçağı ıvırı zıvırı yok hepsi gidecek. Vatandaşlık almış olanları bile. Kurtaramayacaklar sizi sandıkta troll.

Sen ilerde tecavüzcü olacan diye birşeyler yazdın bu farklı görüş mu?
Yazdığım cümleyi iyi oku lütfen. O cümle de söylediğinin saçmalığını belirtmek için uç örnek veriyorum. Zaten kendi cümlemi en son böyle saçma ifade olmaz diye olumsuza çeviriyom.

Ben de senin yarın tecavüzcü olacağına inanıyorum. Hadi bakalım tecavüzcü olmayacağını kanıtla bakalım demek gibi bir şey bu. Böyle saçma ifade olmaz.

Yazdığım cümleyi iyi oku lütfen. Orada söylediğinin saçmalığını belirtmek için uç örnek veriyorum. Zaten kendi cümlemi sonunda böyle saçma ifade olmaz diye olumluyorum.

Ben de senin yarın tecavüzcü olacağına inanıyorum. Hadi bakalım tecavüzcü olmayacağını kanıtla bakalım demek gibi bir şey bu. Böyle saçma ifade olmaz.
Zaten öbür yorumu mu güncelledim.
Şimdi anladım tamam. O örneği.

Bu adamın ülkemizi temsil etmesi onu eleştirmemize engel değil, bilhassa eleştirmemizin birinci sebebi. Seni bilmem ama ülkenin cumhurbaşkanının korumalarının yurtdışında göstericileri ses duvarı yaparak bastırmaya çalıştıkları video benim yüzümü kızartmıştı.

İki saattir millet kanıtları nedenleri sıralıyor burada, sen daha "nedensiz yere iftira atıyorsunuz" diyorsun. Laftan anlamadığın için aynı şeyleri tek tek yazmanın manası yok ama yine de bir kere daha söyleyeceğim; bir kişiye durup dururken tecavüzcü demekle her yerde yolsuzlukları görülen bir kişiyi eleştirmek aynı şey değildir.

Pek anlayamadım bu videoyu, detay verebilir misin? Neden terörist diyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı