Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın CHP'ye cevabı

emircanunlts

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
3
CHP, Erdoğan'ın eline mükemmel bir koz verdi. Erdoğan bunu çok güzel bir şekilde kullanıp CHP'yi yerden yere vurdu, yetmedi nakavt etti. Üzülüyorum gerçekten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CHP seçimi kazanmamak ve AKP oyunun artması için elinden geleni yapıyor. Başka bir açıklaması olamaz.

Parti içindeki sorunlar, terörist cenazesine katıldığı iddia edilenler, TB-2 açılamaları ve bize oy vermezseniz bu adam gitmeyecek kafası...

Yapılanlar ihanetten fazla...

Ülkenin büyük bir kısmı Müslüman iken. Halkın bu tarz meselelere aşırı tepki gösterdiğini hele ki o yıllarda çok daha duyarlı olduğumuzu biliyorken, kalkıp milletin başörtüsüne ona buna sallarsan seçilemezsin. Ben anlamıyorum bu adamlar gerçekten seçilmek istemiyor mu? İstiyorlarsa neden başörtü gibi tartışılması bile saçma olan bir konu üzerinden gündeme geliyorlar, seçim yılı da yaklaşıyor iktidar eski görüntüleri halk tekrar CHP'ye karşı anti-sempati de bulunsun diye ısıtıp ısıtıp yayınlıyor. Yapacağın şey çok basit abi; "Ekonomi çok kötü mülteci sıkıntımız var" diyip konuyu kapatacaksın niye saçma sapan konularla tanınıyorsun? Böyle bir iktidara karşı muhalefeti bu denli zorlaştıran parti ben görmedim ya.

Hayat CHP'ye kazanması için bütün fırsatları veriyor, CHP gidip kimsenin konuşmadığı ve bitmiş olan başörtü sorununu açıyor ve AKP'nin eline koz veriyor.

Yiğidi öldür hakkını yeme. AKP, başörtü konusunu çoktan halletti ve o konuyu kapattı. CHP, AKP'nin eline verilebilecek en büyük kozları vermeye devam ediyor.

CHP Kılıçdaroğlu, AKP tarafından fonlandığı hakkındaki düşüncelerim daha çok arttı.

CHP'de Kemal Kılıçdaroğlu'nu savunan insanlar var. Hep beraber itiraz edip haklarını kullanıp bu adamı bu koltuktan almaları gerekirken Özgür Özel'in hala çıkıp KK'yi aday olarak istiyoruz demesi komedi filmlerinden sahne gibi. Hani komedi filmlerinde rakip hep garip hatalar yapar da, ana karakteri çok daha mükemmel gösterir... KK'nin davranışları tam olarak bu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı