Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın CHP'ye cevabı

Benim bacımı başörtülü diye Tekirdağ su işleri bölümüne almadılar!!! Eyy Cehape, Ey Amerika artık eski Türkiye yoğğğk (!)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tarih: 5 Ekim 2027 ve 18 Haziran 2028 cumhurbaşkanlığı seçimlerine daha 8 ay var.

FeNpvyuXEAANewi.png

Hacı Kemal Kılıçdaroğlu Hazretleri AKP´nin ve Erdoğan´ın eline koz vermemek için Anayasa´nın değişikliği çağrısında bulunarak idam cezasının geri gelmesini, 5816 sayısı Atatürk´ü koruma kanununun kaldırılmasını, kadınların burka giymelerinin zorunlu olmasını, saltanat ve hilafet makamlarının yeniden tesis edilmesi gerektiğini savundu.

CHP kurmayları, Kemal Kılıçdaroğlu´nun bu hamlesinin çok yerinde ve isabetli bir görüş olduğunu, Erdoğan´ın elinde hiçbir koz kalmadığını ve 18 Haziran 2028 seçimlerini de garantilediğini belirterek kendilerini bu konuda eleştiren herkesi de vatan haini ilan ettiler.

CHP, Erdoğan'ın eline mükemmel bir koz verdi. Erdoğan bunu çok güzel bir şekilde kullanıp CHP'yi yerden yere vurdu, yetmedi nakavt etti. Üzülüyorum gerçekten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Keşke şu muhalefetin başı sadece sussa
Böyle devam ederlerse hem benim hem de tüm gençliğin hayatı s***lecek.

Kardeşim bırak işte, geçmiş geçmişte kalsın. Başörtü sorununu gündeme getirdin de ne oldu? CHP'yi destekleyenler bile destek vermedi bu başörtü olayını gündeme getirmene. Milletin tepkisi, tüm derdimiz bitti de tek derdimiz bu mu şeklinde oldu. Milletin karnı aç, milletin başörtüyü düşünecek zamanı yok. Adamakıllı ekonomi planı ve vaatler açıklasaydın şu yaptığından bin kat daha iyi olurdu ve A**'nin eline de laf vermezdin. Seçimi kaybetmek için uğraşıyor resmen. Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı adayı olmaması herkes için güzel bir haber olurdu bence.

İnce, Uzan.

Erken seçim iktidarın işine gelir tekrardan RTE'yi sürerler seçime, 2023'ü bekleyip anayasayı çiğnemeyeceği zamanı beklenmesi daha mantıklı.
Muharrem İnce kendini ne zaman bitirdi biliyor musun? neden seçimden sonra sesin çıkmadı kayboldun dediklerinde ben CHP binasını basıp yıkmasınlar diye dedi. Bu demek oluyor bu CHP zihniyeti partilerini ülkeden ve milletten üstün görüyor. RTE her türlü ezecek göreceksiniz. Şuan Erdoğan'ın önüne çıkacak adam yok, uzan kim? yurtdışında sefa süren sosyete gelip devlet mi yönetecek. YouTube kanallarından izleyip adam seçmeyin.

Durduk yere sağı sağdan, Islamcı'yı Islam'la vurmaya çalışmayı sokaktan geçen Memduh Abi'ye sorsan "manyak mısınız oğlum bunlarla uzlaşılır mı" der.

Neyse tam çizgiye girdi derken önce oy uğruna LGBT+'ları yok saydı, şimdi de RTE'den guzel bir gol yedi. Seçime kadar daha da eline yüzüne bulamasa bari.

Geri
Yukarı