Cumhurbaşkanı olsanız ilk ne yapardınız?

Ülkeyi ilerleticem, modern görüneceğim diye inanç özgürlükleri, insanlara kısıtlama konusunda katliam yaratmayı düşünen fikir dolu. Yok bombayı vucuduna saklamış o yüzden çarşaf kalksın, yok hoca takke takarak dolaşmış kafasında bir şey saklıyor. Komedi yorumlar cidden. İyi ki siz Cumhurbaşkanı değilsiniz, şimdikinden bir farkınız yok.

Arayan kalkıp el veya gözle arama yapmaz, X-ray cihazından veya el cihazlarından tarama yöntemiyle aranma gerçekleştirir. Dediğinin hiçbir tutulur tarafı yok, açık giyene de kapalı giyene de karışılmaz aksi özgürlüğe müdahale olur. Bu da ileri götüreceğim sizi diye aslında insanın en temel hakkına tecavüz olur ve şu anki yönetimden bir farkın kalmaz.

Baş örtüsüne karışmam ama kara çarşaf a karışırım etrafta anonim biçimde dolaşıyorlar bu kişiler terörist bile olabilirler

Öncelikle Konya ilimizdeki mültecilere bedava toplu taşıma olayını kaldırır, mülteciler geldikten sonra aldığı yardımları kesilen Türklere yardımlarını geri iade ederdim ve mültecilerin yardımlarını azaltırdım. Pakistan uyruklu mültecileri gönderirdim. Suriye'de oluşturduğumuz güvenli bölgelere mülteciler göndermeye başlardım. Araba vergisini büyük ölçüde azaltır ve yüksek gelir vergisini kaldırırdım. Bor madenini kullanmak için teknolojik hamleler yapar, bunun büyük bir bütçe ayırırdım. Doğru düzgün bir yerli ve milli telefon üretmek için markalara destek verir, yerli bilgisayar yapan firmalar ile aramı iyileştirirdim. Ama bir sıkıntı var, Amerika çoğunu yapamadan beni Turgut Özal gibi zehirlerlerdi veya başka bir şekilde öldürürlerdi.

Baş örtüsüne karışmam ama kara çarşaf a karışırım etrafta anonim biçimde dolaşıyorlar bu kişiler terörist bile olabilirler
Yani kısaca İslam'ın emrettiği bir şeyi yasaklardınız. Teröristler zaten ülkede dolaşamıyor istihbarat teşkilatlarımız sağ olsun.

Ben de terörist olabilirim, kimse kimsenin ne olduğunu bakarak anlayamaz. Sene olmuş 2022 hala insanları kıyafetinden değerlendiriyorsunuz. Ülkeyi geriye götürmekten başka bir şeye yaramaz bu. Lütfen Cumhurbaşkanı olmak için bir çaba sarf etmeyin.

1. Din i devletten tamamen ayırmak.
  2. Çarşaf giyen kadınların AVM gibi büyük kapalı alanlara girişini yasaklamak.
  3. Diyanet e ayrılan bütçeyi azaltmak.
  4. Ezan ı Türkçe yapmak.
  5. Bilim ve eğitim e ayrılan bütçeyi arttırmak.
  6. Türkçeyi zorunlu hale getirmek.
  7. Mülteci konusunda büyük çaplı değişikliklere gitmek.
  8. Kalitesiz ve gereksiz üniversiteleri kapatmak.
  9. Siyasilerin de yargılanmasına izin vermek.
  10. Doğu da ki bölücü fikirleri yok etmek için adımlar atmak.
  11. Anadolu ve doğuda ki gelişememiş şehirleri sanayileştirmek ve güzelleştirmek adına yatırımlar yapmak.
  12. Tarihi eser ve yapıları orijinaline uygun bir biçim de restore ettirmek.
  13. Yerli üretime destek vermek.
  14. Cinsiyet fark etmeksizin tecavüz suçuna kimyasal hadım ve idam cezalarını getirmek ( şu an aklıma sadece bunlar geliyor )

2. maddeyi neden yasaklıyorsunuz ki.

Ülkeyi ilerleticem, modern görüneceğim diye inanç özgürlükleri, insanlara kısıtlama konusunda katliam yaratmayı düşünen fikir dolu. Yok bombayı vucuduna saklamış o yüzden çarşaf kalksın, yok hoca takke takarak dolaşmış kafasında bir şey saklıyor. Komedi yorumlar cidden. İyi ki siz Cumhurbaşkanı değilsiniz, şimdikinden bir farkınız yok.

Hangi din bu? İslam'dan bahsediyorsan kara çarşafın İslam da yeri yok ek olarak takkeden falan bahsetmedim ben gram aklın varsa dediklerimi anlayabilirdin. Bomboş ve ahmakça bir yorum ben kimsenin inanç özgürlüğüne karışmıyorum ülkenin araplaşmasını istemiyorum sadece.

Geri
Yukarı