Cumhurbaşkanı olsanız ilk ne yapardınız?

Senin anan da baban da çarşaf giymiyor diye kimse mi giyemez? Ayrıca maske takanlar var, şapka takanlar var. O zaman şapkayı da maskeyi de yasakla.

Maske geçici bir şeydi ve zaten en erken 1 yıl a takan kalmaz. Şapka da kimliği gizlemiyor yani yasaklamaya gerek yok. Benim annem babamdan örnek veren sensin madem şikayetçi olacaksın örnek verme o zaman hem ben onlar giymiyor diye kimse giymemeli demedim söylediklerimi çarptırıyorsunuz.

Ezan neden Türkçe okunmamalı diye link atmışsın attığın link te ayet yok ulan ayet yok kuranda yazmıyor ve kuranda yazmayan bir şey din ile bağdaştırılamaz.

Deistim ben ancak bazıları anlamak istemese ve inatla bana din düşmanı deseler de dinlere saygım var.

Kuranda her şey açıklanmamıştır peygamberimiz kuranda olmayan şeyleri kendi açıklanmıştır ve peygamber sünnetide var.

Türkçe ya da başka dilde olmuyor. Arapça okunması gerek dinen.

Gördüğüm kadarıyla kuranda geçmiyor o yüzden din ile bağdaştırılamaz diyorum.
Kuranda her şey açıklanmamıştır peygamberimiz kuranda olmayan şeyleri kendi açıklanmıştır ve peygamber sünnetide var.

Kuran a göre İslam'ın tek ve en doğru kaynağı kurandır bu yüzden kuran dışı olan şeylerin de hiçbir kesinliği yoktur.

Şapka da kimliği gizlemiyor yani yasaklamaya gerek yok.
O zaman çarşaf da gizlemiyor onu da yasaklamaya gerek yok. Hatta ülkede hoodie, şapkalı hırka ve Örümcek Adam gibi karakterlerin kostümleri de yasaklansın? Yok onlar yasaklanmasın çünkü İslam'da onları emretmiyor.

O zaman çarşaf da gizlemiyor onu da yasaklamaya gerek yok. Hatta ülkede hoodie, şapkalı hırka ve Örümcek Adam gibi karakterlerin kostümleri de yasaklansın? Yok onlar yasaklanmasın çünkü İslam'da onları emretmiyor.

Çarşaf kimliği gizliyor yüzü kapatıyor ve bazıları gözlerini de kapatıyor. Örümcek adam kostümlü adamlar sokaklar da dolaşmıyor dolaşsa bile her gün bunları giymiyor gündelik kıyafet değil yani. Diğer verdiğin elbise örnekleri de kimliği gizlemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı