Cumhurbaşkanı olsanız ilk ne yapardınız?

Gündelik değil diye yasaklamıyorsun yani. Yine de gün içinde giyse biri sorsa onun hayranıyım der 2 hareket gösterir gider. Senin amacın İslam düşmanlığı, çok belli ediyorsun.

Hayır gündelik olmasa da yasaklamam çünkü bu kişiler maskelerini açıp yüzlerini gösterebiliyor.

Ne kadar düşünmekten yoksun İslam'cı varsa konuya gelmiş resmen.

Bebekler ne yapacak çocuklar kadınlar hem bütün suriyeliler aynı değil ben Suriyeli biri gördüm ve hiç de saldırgan zarar verici değiller.

Ben gördüm herkese bir değil fakat bunların alayı tehlikeli S*riyeliler'e bir ara medeniyet uğradı fakat hiçbir etkisi yok ülkeme zarar verecek hiçbir şey istemem çocukta olsa yetişkinde olsa bana ne, Ukraynalılar gibi olsa bir şey demem ama.

Bebekler ne yapacak çocuklar kadınlar hem bütün suriyeliler aynı değil ben Suriyeli biri gördüm ve hiç de saldırgan zarar verici değiller.

Ben de forumda bazı insanlar gördüm düşünmekten yoksun okuduklarını anlayamayan İslam'cı kişiler ben moderatör olsam bunları belirleyip sınırsız bir şekilde banlayabilirim ama ya bunların sayısı çok fazla olsaydı? İşte o zaman iyi kötü ayırt edemem ve işlerim zorlaşırdı. Şu an ki mülteci krizi de böyle sayıları çok fazla iyi kötü ayırt edilemez hepsi gönderilmeli.

Hayır gündelik olmasa da yasaklamam çünkü bu kişiler maskelerini açıp yüzlerini gösterebiliyor.

Ne kadar düşünmekten yoksun İslamcı varsa konuya gelmiş resmen.
Allah Allah çarşaf açılmıyor mu gerektiğinde? Her halde çarşaflılar akşam da çarşafla yatıyor.

1. Din i devletten tamamen ayırmak.
  2. Çarşaf giyen kadınların AVM gibi büyük kapalı alanlara girişini yasaklamak.
  3. Diyanet e ayrılan bütçeyi azaltmak.
  4. Ezan ı Türkçe yapmak.
  5. Bilim ve eğitim e ayrılan bütçeyi arttırmak.
  6. Türkçeyi zorunlu hale getirmek.
  7. Mülteci konusunda büyük çaplı değişikliklere gitmek.
  8. Kalitesiz ve gereksiz üniversiteleri kapatmak.
  9. Siyasilerin de yargılanmasına izin vermek.
  10. Doğu da ki bölücü fikirleri yok etmek için adımlar atmak.
  11. Anadolu ve doğuda ki gelişememiş şehirleri sanayileştirmek ve güzelleştirmek adına yatırımlar yapmak.
  12. Tarihi eser ve yapıları orijinaline uygun bir biçim de restore ettirmek.
  13. Yerli üretime destek vermek.
  14. Cinsiyet fark etmeksizin tecavüz suçuna kimyasal hadım ve idam cezalarını getirmek ( şu an aklıma sadece bunlar geliyor )

2. maddeyi anlamadım ne alaka?

Allah Allah çarşaf açılmıyor mu gerektiğinde? Her halde çarşaflılar akşam da çarşafla yatıyor.

Akşam çarşaflı yatmıyor eve gidince kocasının yanın da açabiliyor diye biliyorum ama dışarıda açıp gösteremez sonuçta bu çarşaf yüzü de gizliyor eğer amaç yüzü de gizlemek olmasa zaten öyle giyinmezler.
2. maddeyi anlamadım ne alaka?

Konu için de çok defa anlattım neden olduğunu ama özet geçmek gerekirse kara çarşaf giyen kişilerin yüzleri belli olmuyor aranan bir terörist bile olabilir bu kişi.

Yeni konular

Geri
Yukarı