Cumhurbaşkanı olsanız ilk ne yapardınız?

Devlet 50 milyon Türk nufüsü ayıramıyor 10 milyonluk Suriyeli nufüsün suçunu bulamayacak hem hapishaneye gönderilebilir özel hapishane yapılabilir kendi vatanlarına göndersek nasıl savaşamayacak ve hepsi ölecek kalanların Suriye'de ne olduğunu biliyorsunuz savaşmaları imkansız silah yok hem ayrıca o ayrıcalıkları suriyeliler istemedi devlet verdi.

Emin misin silah olmadığına? Sen oradaki yerel silahlanmadan farkında mısın?

Devlet 50 milyon Türk nufüsü ayıramıyor 10 milyonluk Suriyeli nufüsün suçunu bulamayacak hem hapishaneye gönderilebilir özel hapishane yapılabilir kendi vatanlarına göndersek nasıl savaşamayacak ve hepsi ölecek kalanların Suriye'de ne olduğunu biliyorsunuz savaşmaları imkansız silah yok hem ayrıca o ayrıcalıkları suriyeliler istemedi devlet verdi.

Benim umurumda olmaz başlarına ne gelirse gelsin. Savaş sadece sınırda var ötesinde savaş yok ama ekonomik bir kriz var ondan da bir şey olmaz sonuçta bizim ülkemiz de de var ve bu gitmelerine bir engel değil.

Yönetim biçimini değiştirir ekonomiyi düzeltirdim ardından yayılmacı politika ile güçsüz ülkelere savaş açardım diğer güçlü ülkeler ile dost kalırdım.
O kadar kolay mı sanıyorsunuz rejim değiştirmeyi ve toprak genişletmeyi? Siz herhalde bizi 15. Yüzyılda falan sandınız. Amerika bir ambargo koyar bize, görürsün ekonomiyi, toprak genişletmeyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı