Cumhurbaşkanı olsaydınız ne yapardınız?

Halkım için olanları yazdık ama bencil bilinçaltımda olan ütopik fikrim Konya'yı satmak için Elon Musk ile anlaşma yönünde. İstemiyorsa bedava teklif verirdim gelsin ülkemizde at gibi koştursun. Toprak arıyordu bir aralar sanırım ne yapacaksa beyfendi.

Basın özgürlüğünü Norveç ve Finlandiya'dan bile daha iyi konuma getirirdim.
Halkım için olanları yazdık ama bencil bilinçaltımda olan ütopik fikrim Konya'yı satmak için Elon Musk ile anlaşma yönünde. İstemiyorsa bedava teklif verirdim gelsin ülkemizde at gibi koştursun. Toprak arıyordu bir aralar sanırım ne yapacaksa beyfendi.
Bence bunun yerine Konya gibi illere ilçelere özel zorunlu eğitim yapılsa ve bunlara özel eğitim programı hazırlansa daha mantıklı olur. Eğitim görmek istemeyenlerin de oy kullanma hakkını elinden alacaksın. :)

Son düzenleme:
Yoksul insanlara maaş bağlamak ve doları düşürmeyi nasıl yapacaksınız merak ettim? Nereden neyi kısarak yoksul insanlara maaş bağlayacaksınız? Ne yaparak doları düşüreceksiniz?

1650121888090.png

Böyle olmayacağı kesin emre 😁 @@381258
1650122011637.png

Millet ne yaparsan yap biat ediyor zaten. İstediğimi yapardım. Ekstra olarak eğitim sistemine köklü bir reform yapardım. Mültecileri yollardım.
Doğru bir davranış biçimi değil.
😶
Doğru bir davranış biçimi değil.
Hocam bu kadar hümanist olmaya gerek yok. Geçici sığınmacı olarak geldiler sonuçta. Bunlara bakmaktan milleti aç bıraktılar. Üstüne ruhunda sapıklık fesatlık olan pakistanlılar da geliyor. Bunlar gelirse hiçbir kadının can güvenliği olmayacak bu ülkede.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı