Cuphead yeni DLC 15.50 TL fiyatıyla Steam'de çıkışını gerçekleştirdi!

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
Cuphead yeni DLC bugün Steam'de çıkışını gerçekleştirdi. DLC 8$, 15.50 TL olarak fiyatları belirlendi. Ülkemiz için bayağı uygun bir fiyat olduğunu söyleyebilirim. Uzun zamandır DLC'yi bekleyenlere duyurulur.

1656700873396.png

Paket fiyatı da çok avantajlıymış kaçırmayın (!).

Bu oyunu sevgilime oynuyorum çok zevkli bence kaçırmayın fiyatı pahalı değil adamlar Steam dolar kurunu baz almışlar 1.5tan daha ne olsun.

Sitemim ona değil. 21,70 + 15,50 = 45TL nasıl yapıyor. İnsan gidip tek tek alır. Orada zaten dalga geçiyorum paket fırsatını kaçırmayın diye illa her şeyi tek tek anlatmam mı gerekiyor anlamadım ki.

@BreaKSooN05 2 dolar 68 cent ediyor paketi. Evet çok uygunmuş :) Senin 45 para birimin adamların 2 para birimine eşitse bu suç oyun yapımcısının değildir.
Bilerek mi yapıyorsunuz yoksa cidden okuduğunuzu mu anlamıyorsunuz?

Arkadaşın söylediği şey fiyatı değil.

Ana oyun + Yeni çıkan DLC = 45TL paket olarak sunulmuş. Ama gidip de tek tek alırsanız

Ana oyun (21.70) + Yeni Çıkan DLC (15.50) = 37.20

Yani paket olarak değil de tek tek alınırsa daha karlı olunuyor. Ortadaki absürtlüğü belirtmiş sadece.

Hadi ilk arkadaş "(!)" işaretini görmedi resmi de incelemedi. Açıklaması yapıldığı halde hala nasıl değinilmek istenen noktayı kaçırıyorsunuz inanılmaz gerçekten.

Geri
Yukarı