Custom ROM ne kadar performans arttırır?

Bebek Shaun

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
GM5 Plus telefona sahibim ve oldukça berbat bir telefon. Custom ROM'un performans ve batarya ömrünü arttırabileceğini okudum. En performanslı Custom ROM hangisidir? Custom ROM atınca IMEI gitme ihtimali var mı? Bir yerlerde Custom ROM atınca kimseyi arayamadığını vs söyleyen arkadaş olmuştu ve birisi de IMEI uçmuş demişti. Telefon performansını hız, oyun ve batarya açısından çok etkiler mi?

GM5 Plus telefona sahibim ve oldukça berbat bir telefon. Custom ROM'un performans ve batarya ömrünü arttırabileceğini okudum. En performanslı Custom ROM hangisidir? Custom ROM atınca IMEI gitme ihtimali var mı? Bir yerlerde Custom ROM atınca kimseyi arayamadığını vs söyleyen arkadaş olmuştu ve birisi de IMEI uçmuş demişti. Telefon performansını hız, oyun ve batarya açısından çok etkiler mi?
Mümkün ise hiç uğraşma telefon zaten berbat ne olacağı belli değil. İmkan varsa sat kurtul bir şey yap 700'e Vestel Venüs V6-E5-Z20 al.

Etkiler. Tavsiyem LineageOS Custom ROM'udur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda Evolution X iyi gözüküyor. Ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda Evolution X iyi gözüküyor. Ne düşünüyorsunuz?

Bence CORVUSOS.

Karnel ile overclock yaparak performansı artırabilirsin. Mi 6 cihazımı 3.36 GHz'den 2.59 GHz yapmıştım.

screenshot_2020-07-05-21-20-04-412_ccc71-st-cpu-jpg.118563

Yeni konular

Geri
Yukarı