Custom Sıvı Soğutma nerede yaptırılır?

TackleBarry

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Bir kasa yapmak istiyorum böyle borulu sıvı soğutmalı ben buradayım diyecek bir şey. Bunu yapan iş yerleri var mı acaba? İnternet üzerinde siparis ise yaptırabilecegimiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakın kendiniz yapmaya çalışmayın. Donanım üzerine yoğunlaşmış iyi bilgisayar mühendisleri bulursanız iyi bir custom sıvı soğutma elde edebilirsiniz.

Sakın kendiniz yapmaya çalışmayın. Donanım üzerine yoğunlaşmış iyi bilgisayar mühendisleri bulursanız iyi bir custom sıvı soğutma elde edebilirsiniz.
Kendisi de yapabilir. Kolay iş değil, biraz bilgin olması gerek tabii ki ama buranın da yardımıyla kendisi de yapabilir.

Kendisi de yapabilir. Kolay iş değil, biraz bilgin olması gerek tabii ki ama buranın da yardımıyla kendisi de yapabilir.
Bana göre fazla riskli bir iş ama kendine güveniyorsa neden olmasın tabii ki. Bu forumda daha önce başta @er36po olmak üzere yapanlar vardı diye hatırlıyorum.

Öncelikle "Ben buradayım" diyebilen custom soğutmaya sahip sistemler hayli maliyetli. Siz bu iş için max bütçeniz ne kadar?

Türkiye'de bu işi hakkıyla yapan bir işyeri yok ya da ben hiç görmedim- duymadım.
Ama seyyar diyebileceğimiz (mesela @argist.) kullanıcılara para karşılığı yaptırabilirsiniz. Tabibi bu size çok pahalıya patlayacaktır.

Size tavsiyem bi yerden başlayıp, denene yanılma yoluyla kendiniz yapmanız.
Ama eğer Karadeniz bölgesindeyseniz ya da yakınsanız size yardım edebilirim. O da olmadı buradan da neyi nasıl yapmanız gerektiği konusunda da yardım ederiz.

İlk defa yapanlar için esnek borulu sıvı soğutmalar daha iyi olacaktır. Bir diğer boru türü de sert yapılı olanlar. Bükmek için sıcak hava tabancası gerekiyor. İlk kez yapacaksanız sert olanları önermem.

Öncelikle "Ben buradayım" diyebilen custom soğutmaya sahip sistemler hayli maliyetli. Siz bu iş için max bütçeniz ne kadar?

Türkiye'de bu işi hakkıyla yapan bir işyeri yok ya da ben hiç görmedim- duymadım.
Ama seyyar diyebileceğimiz (mesela @argist.) kullanıcılara para karşılığı yaptırabilirsiniz. Tabibi bu size çok pahalıya patlayacaktır.

Size tavsiyem bi yerden başlayıp, denene yanılma yoluyla kendiniz yapmanız.
Ama eğer Karadeniz bölgesindeyseniz ya da yakınsanız size yardım edebilirim. O da olmadı buradan da neyi nasıl yapmanız gerektiği konusunda da yardım ederiz.

Parçaları nereden alıyorsunuz acaba? Amazon veya başka bir siteden mi ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı