Cvmaker dolandırıcılığı

bitwise

Hectopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
1
İyi de ödemeyi almadan üyeliği devam ettirebilmeleri saçma değil mi hocam?

Sacma tabi. Ama yapacak bir sey yok, "Biz bunu acikca belirttik" diyecekler zorda kalinca.

CV'niz bir ay boyunca 657 defa download edildi, size hizmet sunduk vs diye kiviracaklar muhtemelen. Zaten ilk cumleye "artik cayamazsiniz" diye baslamislar, basindan belli adamlarin bos beles oldugu.

Muhtemelen altindan bir sey cikmaz. Hukukcu tanidigin varsa sor, oyle kafasina gore sirketler "sana hizmet verdim, bana borclusun" ayagi cekemez.

KS
KS
Loxyko

Loxyko

Hectopat
Hocam selamlar durum nedir? Bende haziran ayında almıştım. Toplam 100 liralık ödeme kitlemişler.

Ödemeyi yapmadım ve yapmayacağım. Her hafta mail attıklarından dolayı maillerini engelledim. Bir şey olacağını sanmıyorum ama arada E-Devlet'ten kontrol ediyorum adıma dava açılmış mı diye.

Cpt Price

Hectopat
Ödemeyi yapmadım ve yapmayacağım. Her hafta mail attıklarından dolayı maillerini engelledim. Bir şey olacağını sanmıyorum ama arada E-Devlet'ten kontrol ediyorum adıma dava açılmış mı diye.
Sayın Berke,

E-postanız için teşekkür ederiz.

Keyfiniz bilir, yasal takibe düşünce bize gelmeyin o zaman.

İyi günler.

--
Esmeray Kaya
[email protected]

Kendilerine ödeme yapmayacağımı ve hesabımı kapatmalarını talep belirttikten sonra şöyle bir mail aldım. Blöf mü yapıyolar, amaçları ne anlamadım gitti. Nitelikli dolandırıcılık bu olsa gerekç

KS
KS
Loxyko

Loxyko

Hectopat
Sayın Berke,

E-postanız için teşekkür ederiz.

Keyfiniz bilir, yasal takibe düşünce bize gelmeyin o zaman.

İyi günler.

--
Esmeray Kaya
[email protected]

Kendilerine ödeme yapmayacağımı ve hesabımı kapatmalarını talep belirttikten sonra şöyle bir mail aldım. Blöf mü yapıyorlar, amaçları ne anlamadım gitti. Nitelikli dolandırıcılık bu olsa gerekç

Ben de tam bilmiyorum yukarıdaki arkadaşın dediği gibi yapabilirsin eğer hukukçu tanıdığın varsa. Bizi de bilgilendirmiş olursun.

Muhtemelen altindan bir şey cikmaz. Hukukcu tanidigin varsa sor, oyle kafasina gore sirketler "sana hizmet verdim, bana borclusun" ayagi cekemez.

Madarasan

Picopat
Kim bir cv için 177 lira verir ki biraz Word bilgisi ile 10 dk içinde harika bir cv yapılabilir. Boşuna para tuzaklarına para kaptırmayın.

Yeni konular

Yukarı