CWM'den Sonra Samsung Galaxy S2 GT-I1900G Açılmıyor

ahmetozrahat

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi akşamlar. Ben bayağıdır Samsung Galaxy SII kullanıyorum. Bir değişiklik olsun rom kurayım dedim. Zaten olmazsa peşinden gitmeyecektim. Stock Recovery modunda "install zip from sdcard" seçeneğini kullanarak önce telefonu rootlamak istedim. Hata verdi. Bende internetten indirdiğim CWM dosyasını odin yoluyla yükledim. Artık açıldığında Samsung logosu geliyor ama altta şu şekilde "sarı ünlem" çıkıyor. Ve sürekli recovery modda başlıyor. Kesinlikle açılmıyor. Reboot dediğimde de kapanıp hiç açılmıyor. Rom dosyalarını hafıza kartı yoluyla CWM'de yüklemeyi denedim. Yine hata veriyor. Yani elim kolum bağlandı. Bir çözümü var mıdır ?

Resimler:

20141211_171310.jpg

20141211_171356.jpg
20141211_171414.jpg

Merhabalar,

Ben de aynı telefonu kullanıyorum. Buradan telefonun için hazırlanmış ROM'u kurmalısın. İnen dosyayı SD kartına atıp CWM üzerinden yüklemen gerekiyor. Yüklemeden önce Clear/Wipe yap kesinlikle. O sarı ünlem, Stock Recovery yerine başka bir Recovery kullandığın için çıkıyor. Sorunun devam ederse orijinal ROM'u da yükleriz. Sorun değil.

Ayrıca telefonun i9100 mü yoksa i9100G mi?

Ben bu linkten daha önce indirmiştim fakat 3. resimdede belirttiğim üzere hata alıyorum. Ben dosyaları bilgisayarın kart kısmına hafıza kartı takarak aktarıyorum. .İşlem bitince bakıyorum zip dosyası açılıyor. Kartı çıkarıp tekrar takıyorum, arşiv bozuk diyor. Acaba sorun hafıza kartında mı ? Bu yüzden mi hata veriyor ? Yardımcı olursanız sevinirim.

selam aleyküm elimde i9100g cihaz var twrp yükledim açılışta kaldı sonra cwm attım cihaz sustu dahada açılmıyor dowload moduna girmiyor ne yapmam lazım

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı