Cyber MS080 sürücü güncelleme

Krmdmrz

Hectopat
Arkadaşlar Cyber MS080 8.0 megapixels PC kameram var. Biraz eski bir ürün, bu yüzden driverını bulamadım. Haliyle eskiden çalışıyordu, şimdi çalışmıyor. Yıllardır kullanmamıştım ama günümüzde kamera lazım biliyorsunuz ki. Işıkları çalışıyor ama görüntü yok. Aygıt yöneticisinden baktım driverı yok diyor, ünlem işareti var. Güncellemeye çalıştım ama olmadı. Windows Update de bulmuyor. Eğer bulabilen olursa eğer çok sevinirim.

USB\VID_0AC8&PID_307B&REV_0100
USB\VID_0AC8&PID_307B

Biraz geç yazdım kusura bakmayın. Bu ikisi gözüküyor bir tek. İnternette aradığımda başka kameraya ait şeyler çıkıyor

Önemli değil.
Buradaki
Sürücüyü ya da
buradaki
Sürücüyü ya da
buradaki
sürücüyü deneyebilirsiniz.
Not: İlk ve ikinci bağlantıdaki sürücü biraz eski. Dosyaları görmek için 7-Zip ile ayıklayabilirsiniz. İkinci bağlantıdaki dosya zaten RAR halinde olduğu için doğrudan ayıklayıp INF dosyasıyla yüklemeyi deneyebilirsiniz. Üçüncü bağlantıdaki dosyaya gelince; ondan biraz şüpheliyim. Aynı markanın farklı bir aygıt sürücüsü olabilir ama denemekte yarar var. Bunu doğrudan açarak kuruluma geçebilirsiniz. Umarım işe yarar. Geri bildiriminizi bekliyorum.

Hocam linklere tıkladığımda üçü de açılmıyor bir bakabilir misiniz?
Edit: Harici tarayıcı ile indirdim fakat üçü de işe yaramadı. :(

Son düzenleme:
Hocam linklere tıkladığımda üçü de açılmıyor bir bakabilir misiniz?
Edit: Harici tarayıcı ile indirdim fakat üçü de işe yaramadı. :(
Öyleyse işiniz otomatik sürücü bulma yazılımlarına kalıyor. Onlarla şansınızı deneyebilirsiniz. Bir şey bulursam yazacağım. Aygıtın üzerine sağ tıklayarak güncelle dedikten sonra bu indirdiğiniz sürücülerin bulunduğu klasörü göstermeyi denediniz mi?

Öyleyse işiniz otomatik sürücü bulma yazılımlarına kalıyor. Onlarla şansınızı deneyebilirsiniz. Bir şey bulursam yazacağım. Aygıtın üzerine sağ tıklayarak güncelle dedikten sonra bu indirdiğiniz sürücülerin bulunduğu klasörü göstermeyi denediniz mi?

Evet tabii ki denedim yine de olmadı. Olsun sorun değil sizi de uğraştırdım. Zaten eski bir kamera olduğu için pek verimli olmayabilirdi başka alternatifler üzerinde duracağım.

Geri
Yukarı