CyberPowerPC güvenilir mi ?

gkay12351

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 sene sonra temelli amerikaya yerleşicem ve bilgisayarımı yenilemek istiyorum. Baktım internette gezerken bunu buldum fazla bi garip yurt dışında diye mi böyle anlamış değilim insanın aklına bir yamuğu mu var diye gelmiyor değil. Sizce güvenebilir miyim yoksa kullandığı parçalar kalitesiz falan mı? Çünkü özelliklerine göre fiyatı fazla garip 1 yıl garantisi falanda var.

CyberPowerPC - Gamer Supreme Desktop - Intel Core i7 - 32GB Memory - NVIDIA GeForce GTX 1080 - 480GB Solid State Drive + 3TB Hard Drive - White

chrome_2016-09-12_02-15-12.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim sana şöyle söyleyeyim, bu bilgisayar ana sayfada 1800 dolar gözüküyor ya sana çıkış bölümünde bu bilgisayar emin ol 2300 dolardan aşağı gelmeyecek, emin ol. Tecrübelerimden sonra anladım. Eğer bütçen 6000 tl ise 1670 dolarlık bir sistem bulmalısın ki 6000 tl'ye denk gelsin, vergilerle birlikte.

CyberPower büyük firmadır, yamuğu yok sadece Türkiye'de bu bilgisayarı 8500'den aşağı bulamazsın ama şöyle söyleyeyim buradan(BestBuy) alacağın bilgisayarın garantisi olmaz. Diğer yurt dışı sitelerinde de garanti sistemi yok.

Kardeşim sana şöyle söyleyeyim, bu bilgisayar ana sayfada 1800 dolar gözüküyor ya sana çıkış bölümünde bu bilgisayar emin ol 2300 dolardan aşağı gelmeyecek, emin ol. Tecrübelerimden sonra anladım. Eğer bütçen 6000 tl ise 1670 dolarlık bir sistem bulmalısın ki 6000 tl'ye denk gelsin, vergilerle birlikte.

CyberPower büyük firmadır, yamuğu yok sadece Türkiye'de bu bilgisayarı 8500'den aşağı bulamazsın ama şöyle söyliyim buradan(eBay) alacağın bilgisayarın garantisi olmaz.
Yanlış :D. Arkadaş temelli Amerika'ya yerleşeceğini söyledi okumadıysanız. Yani olduğu gibi 1800 dolar tutuyor.

Hocam ABD'ye yerleşecekseniz, gitmeden bir tüyo vereyim. Çoğu mağazada etikette yazan fiyata vergi dahil değildir :) İnternet satışları hakkında bilgim olmasa da bu da sanırım öyle. Sepete eklerseniz Sales Tax: Not Calculated yazıyor. Fiyatının ucuz olma sebebi o olabilir.

Arkadaşlar 1 sene sonra temelli amerikaya yerleşicem ve bilgisayarımı yenilemek istiyorum. Baktım internette gezerken bunu buldum fazla bi garip yurt dışında diye mi böyle anlamış değilim insanın aklına bir yamuğu mu var diye gelmiyor değil. Sizce güvenebilir miyim yoksa kullandığı parçalar kalitesiz falan mı? Çünkü özelliklerine göre fiyatı fazla garip 1 yıl garantisi falanda var.

CyberPowerPC - Gamer Supreme Desktop - Intel Core i7 - 32GB Memory - NVIDIA GeForce GTX 1080 - 480GB Solid State Drive + 3TB Hard Drive - White

Eki Görüntüle 187685
En iyisi Amazon'dan al.
Arkadaş zaten Amerika'ya gidecek ne Amazon'u :D?

ABD'ye yerleşiceksen Türkiyedeki fiyatları unut ordakiler daha ucuz gelicek ülkemizde KDV vs. şeyler uygulandığı için ama o site güvenilirdir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı