Cyberpunk 2077 %50 tamamlanmış save dosyası

Aziz02_2

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, geçen gün Cyberpunk 2077 dosyam silinmişti (uzun hikaye). Oyunun yarısından fazlasını tamamlamıştım ve aşırı fazla yıkıldım bu olaydan sonra.
Acaba diyorum oyunun yarısını tamamlamış olan kişiler bana o oyunun dosyaları atabilir mi? Atan olursa gerçekten çok mutlu olurum. (her sürüm olur)
Ek Açıklama 2021-03-31 014331.png
Oyunun save dosyalarının bulunduğu klasör bu şekildedir. Şimdiden teşekkürler.

Selamlar, benim save'ler malesef oyun bittiği için pek yardımcı olamayacak size fakat, Nexus'dan şöyle bir link bırakabilirim eğer ilgilenirseniz. Bu linkte farklı noktalarda ve karakter özelliklerine sahip kayıtlar var, sanırım sizin için Act 2'lik olan iyi olacaktır.

The Cyberpunk Save Games

Selamlar, benim save'ler malesef oyun bittiği için pek yardımcı olamayacak size fakat, Nexus'dan şöyle bir link bırakabilirim eğer ilgilenirseniz. Bu linkte farklı noktalarda ve karakter özelliklerine sahip kayıtlar var, sanırım sizin için Act 2'lik olan iyi olacaktır.

The Cyberpunk Save Games
Umarım Save dosyaları %100 tamamlanmış olmaz,çok çok teşekkür ederim size de.
Mağlum SSD`den veri kurtarılamıyor.

Merhabalar, geçen gün Cyberpunk 2077 dosyam silinmişti (uzun hikaye). Oyunun yarısından fazlasını tamamlamıştım ve aşırı fazla yıkıldım bu olaydan sonra.
Acaba diyorum oyunun yarısını tamamlamış olan kişiler bana o oyunun dosyaları atabilir mi? Atan olursa gerçekten çok mutlu olurum. (her sürüm olur)
Eki Görüntüle 949808
Oyunun save dosyalarının bulunduğu klasör bu şekildedir. Şimdiden teşekkürler.
GeForce NOW'dan save dosyamı atabilirsem olur. 2-3 güne istediğiniz göreve gelip atabilirim.

Tekrardan merhabalar, manuel bir save dosyamı buldum. Tam da %45 civarında, bol araçlı ve kıyafetli bir V yalnız :D

Cyberpunk Save - Google Drive
Atarsanız çok mutlu olurum 🙂
GeForce NOW'dan save dosyamı atabilirsem olur. 2-3 güne istediğiniz göreve gelip atabilirim.
Benim son bulunduğum nokta Panam adlı kişiye gitmiştim ondan sonrada yan görevlere başlamıştım.Sonrada saveler gitti 🙁
Tekrardan merhabalar, manuel bir save dosyamı buldum. Tam da %45 civarında, bol araçlı ve kıyafetli bir V yalnız :D

Atmışsınız zaten görmemişim pardon :D

Sorun değil, tam Panam'ın görevinden önce olması lazım bu save'in de. İyi oyunlar.
Bende yeni fark ettim oyunun %70 save olması lazımmış galiba en son %50 save olarak gördüğüm için öyle aklımda kalmış.

Galiba verdiğiniz save bozuk.Verdiğiniz dosyaları bi klasöre atıp oyunun dosyasına koydum ama bu hatayı aldım.
1617354007284.png

Bende yeni fark ettim oyunun %70 Save olması lazımmış galiba en son %50 Save olarak gördüğüm için öyle aklımda kalmış.

Galiba verdiğiniz Save bozuk. Verdiğiniz dosyaları bir klasöre atıp oyunun dosyasına koydum ama bu hatayı aldım.Eki Görüntüle 953502

İlginç ben de aynı kaydı oynuyorum şu an aslında, yeni bir kayıt alıp yükleyeyim aynı klasöre tekrardan o zaman bakalım o çalışacak mı?

Tamamdır yükledim, bir de onu deneyin isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı